لیسبون دادگاه رد بمبئی انفجار’ مورد محکوم ابو سالم را درخواست

Salem قبلا به چالش کشیده فریم از اتهامات دیگر از بمبئی انفجار مورد قبل از دادگاه و بعد از آن از طریق ویژه ترک دادخواست قبل از دیوان عالی کشور که استرداد او از نظر بودند که نقض شده است. (IE)

یک لیسبون دادگاه رد دادخواست توسط 1993-بمبئی انفجار’ مورد محکوم ابو سالم ادعا که استرداد او شرایط نقض شده توسط هند, مقامات گفت. رد دادخواست از گانگستر سالم لیسبون دادگاه اداری 5 آلی واحد گفت: آن را فاقد صلاحیت در این موضوع به عنوان موضوع سیاسی و دیپلماتیک در طبیعت آنها گفت. دادگاه مشاهده شده است که مجادلات سالم هستند اعمال اداری طبیعت به جای آنها سیاسی و دیپلماتیک در طبیعت در حال سقوط تحت قوانین بین المللی و تحت قوانین اداری آنها گفت. Salem قبلا به چالش کشیده فریم از اتهامات دیگر از بمبئی انفجار مورد قبل از دادگاه و بعد از آن از طریق ویژه ترک دادخواست قبل از دیوان عالی کشور که استرداد او از نظر بودند که نقض شده است.

دادگاه راس از طریق آن سفارش به تاریخ 10 سپتامبر 2010 تا به حال رد این درخواست گفت: هیچ تخلف از استرداد او شرایط و ضوابط. سالم آشفته همان مسئله قبل از دادگاه در پرتغال. در نهایت دادگاه قانون اساسی در پرتغال مشاهده شده است که این موضوع به برخورد سیاسی و دیپلماتیک در سطح بین دو کشور مستقل ، او دوباره مطرح قبل از دادگاه عالی هند که حکومت بود که هیچ تخطی از استرداد از نظر. او سپس با نزدیک شدن لیسبون دادگاه اداری دعا اصل تخصص — یک دکترین حقوقی که می گوید یک فرد تحویل به صورت خاص اتهامات نمی تواند سعی کنید که فرد به اتهام های مختلف — نقض شد توسط هند به عنوان او تلاش برای سایر اتهامات در حالی که او مسترد برای مواجهه با دادگاه در بمبئی انفجار مورد.

اخبار مرتبط

در زمان سالم استرداد هند اطمینان داده پرتغال که هیچ هزینه و متضمن مجازات اعدام و یا حبس بیش از 25 سال خواهد بود و فشرده در برابر او اما چنین اتهامات بعدها در آورده.
سالم بوده و محکوم به 25 سال زندان در بمبئی انفجار مورد جستوجو کرد توسط بانک مرکزی و سپس همراه مونیکا بازیگر بعدی بودند تحویل به هند در 11 نوامبر سال 2005 پس از یک ماراتن روند قانونی ماندگار سه سال است. او در حال حاضر در خدمت 13 سال در زندان بودم.

هماهنگ انفجار ادعا کرده 257 زندگی و زخمی شدن بیش از 700 نفر در بمبئی در سال 1993. سالم بود یکی از اصلی توطئه گران و تحویل او سه AK-56 تفنگ و مهمات و نارنجک دستی به بازیگر سانجی دات (محکوم در اوایل فاز آزمایشی تحت بازوها عمل می کنند). سالم بود که نزدیک به (داوود برادر) Anees ابراهیم و Dossa در زمان پس از خود را به بخشی از سلاح و مهمات از Dighi به بمبئی. این بود که “حیاتی به سمت دستیابی به این توطئه به طوری که این سلاح ها می تواند مورد استفاده برای ایجاد وحشت در روستاها و عذاب شهروندان بی گناه از هند” محاکمه در دادگاه در بمبئی بود گفت: در زمان محکومیت خود را.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru