حمایت از نقدینگی: Rs 18k-کرور مالیات بر بازپرداخت به زودی منتشر می شود

The delays in GST refunds were more visible with state governments.تاخیر در GST بازپرداخت شد بیشتر قابل رویت با دولت های ایالتی.

به حمایت از نقدینگی به شرکت ها و افراد نهفته Covid-19 گیر دولت در روز چهارشنبه گفت که این امر مسئله 18,000 تومان کرور روپیه از انتظار بازپرداخت مربوط به هر دو مستقیم و غیر مستقیم مالیات به مالیات دهندگان از تمام دسته ها بلافاصله. مستقیم-مالیات مربوط به بازپرداخت خواهد بود محدود به حداکثر Rs 5 لاخ/مالیات دهندگان و پوشش حدود 14 لاخ مالیات دهندگان. انتظار بازپرداخت برای کالا و خدمات مالیاتی و گمرکی بهره مند خواهد بود در حدود 1 لاخ اشخاص از جمله MSMEs که آمار بیشتر با این بیماری همه گیر.

با وجود کاهش در رشد درآمد مالیاتی در ماه های اخیر دولت بوده است لیبرال در انتشار مستقیم بازپرداخت مالیات. مالیات بر درآمد بخش صادر کرده است نزدیک به 23 درصد بیشتر در بازپرداخت تا نوامبر سال 2019 در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش. این مبلغ به تومان 1.46 لاخ کرور برای 2.1 کرور موارد در مقایسه با 1.75 کرور موارد در سال پیش دوره است.

اخبار مرتبط

اما GST مربوط به بازپرداخت با وجود این دولت تکرار تعهدات به سرعت آنها را تا کرده اند که اغلب برخورد با مشکلات فنی. تاخیر در GST بازپرداخت شد بیشتر قابل رویت با دولت های ایالتی.

بازپرداخت تحت GST شده اند خدشه دار با مسائل فنی با GST شبکه و رابط آن با بخش آداب و رسوم آن نهفته است صادرکنندگان ، برای مثال داده های رسمی تا 1 سپتامبر 2019 نشان می دهد که بیش از 75% یا 82,000 تومان کرور روپیه بازپرداخت ادعا کرده بود تحریم. بیشتر, در حالی که این مرکز تا به حال داده شده 47,000 تومان کرور روپیه یا حدود 90 درصد از بازپرداخت برای برنامه های کاربردی که تا به حال ثبت شده است تعداد بیش از 60% یا 35,000 تومان کرور روپیه برای متحده است.

MS مانی, شریک, شرکت Deloitte هند گفت: “در یک وضعیت که در آن کسب و کار در حال ساخت برنامه های مقابله با بحران نقدی شرایط از سرگیری عملیات را قادر می سازد GST بازپرداخت در یک جای پای جنگ خواهد کمک به کسب و کار و انرژی آنها است.”

Ritesh Kanodia شریک Dhruva مشاوران گفت: “این دستورالعمل ها برای کمک فوری GST و آداب و رسوم بازپرداخت بسیار حرکت مثبت و با توجه به بحران نقدینگی ناشی از Covid-19 وضعیت. ما را دیده اند که از جمله بازپرداخت در گذشته همواره با تاخیر و یا به دلیل فنی و یا یک رویه نکات دقیق وظریف است که منجر به مشکلات به طور خاص برای MSME بخش و نیز منجر به دادخواهی در سراسر هند در مسائل متعدد با هیچ استاندارد به دستور صادر روی نقاط مورد اختلاف است. به نظر می رسد که تنها بازپرداخت پردازش در نهایت تا به حال منتشر خواهد شد. با این حال انتظار می رود در این مرحله است که مقامات موقت موضوع بازپرداخت ادعا می کند در زمینه های فنی و یا مسائل رویه گرفته شده تا به عنوان یک پست عملا ورزش است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im