linkedin ceo, linkedin ceo jeff weiner, linkedin ceo resigns, jeff weiner linkedin net worth, jeff weiner resigns, linkedin chief executive officerLinkedIn در حدود 675 میلیون عضو در مقایسه با 33 میلیون هنگامی که وینر پیوست LinkedIn به عنوان مدیر عامل در سال 2008. (رویترز)

ارتباط با شبکه های حرفه ای سرویس جدیدی به مدیر عامل. جف وینر تبدیل خواهد شد رئیس اجرایی پس از 11 سال به عنوان رئیس مایکروسافت متعلق به کسب و کار. رایان Roslansky معاون ارشد رئیس جمهور از محصول تبدیل خواهد شد مدیر عامل شرکت به عنوان از 1 ژوئن. وینر گفت: زمان احساس حق شخصی و حرفه ای با آماده جانشین. Roslansky گفت: LinkedIn را اولویت خدمت به جهان حرفه ای را در حال رفتن به تغییر.

LinkedIn یک شبکه اجتماعی برای کارگران و جویندگان کار. استخدام استفاده از آن برای پیدا کردن استخدام های جدید. کاربران می توانند رزومه خود را جستجو برای شغل و گرفتن مشاوره حرفه ای و آخرین اخبار. نسخه اولیه رایگان است هر چند LinkedIn اتهامات برای دریافت ویژگی های اضافی. وینر گفت که او می بیند نقش جدید خود به عنوان شبیه به چگونه LinkedIn بنیانگذار رید هافمن به او کمک کرد. “او وجود دارد برای کمک به اطمینان حاصل شود که من که قرار بود به موفقیت” وینر گفت: در یک ویدیو ارسال شده توسط LinkedIn. “بنابراین من می خواهم به تکرار این فرایند است.” وینر گفت که هنوز هم در دسترس خواهد بود به نمایندگی از این شرکت و کمک به با محصول یا استراتژی بررسی است.

اخبار مرتبط

این سرویس در حدود 675 میلیون عضو در مقایسه با 33 میلیون هنگامی که وینر پیوست LinkedIn به عنوان مدیر عامل در سال 2008. مایکروسافت با خرید این شرکت برای $26 میلیارد دلار در سال 2016 ساخت آن ردموند واشنگتن شرکت بزرگترین کسب. لینک سالانه درآمد $بود 6.8 میلیارد دلار در سال مالی به پایان رسید که در ماه ژوئن تا 28 درصد از قبلی سال مالی. که 5.4 درصد از مایکروسافت درآمد کل. Roslansky شده در LinkedIn برای بیش از 10 سال است. او را گزارش به مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و پیوستن به مایکروسافت در تیم رهبری ارشد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im