لیندزی گراهام می گوید می تواند وجود داشته باشد ‘دو حزبی مقاومت مواجه علیه چین بیش از coronavirus

کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام ادعا کرد که مجازات چین برای آن سایه دست زدن به coronavirus همه گیر است که یک منطقه که در آن جمهوری خواهان و دموکرات ها چشم در چشم.

گراهام پیوست بهداشت ، Cory Booker, یک نیوجرسی از حزب دموکرات و ده ها تن دیگر از سناتورها در خواستار آن است که سازمان بهداشت جهانی نیروی چین به بان کی مون, مرطوب بازار که اعتقاد بر این بود که علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. طی مصاحبه ای در Hannity, گراهام گفت: این می تواند برای اولین بار از چند تلاش های دو حزبی برای تنبیه چین برای دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

“اولین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است که مجلس سنای ایالات متحده در ضبط که در آن ما ما را سرزنش نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن ما را سرزنش چین” گراهام توضیح داد. “دولت چین مسئول 16,000 آمریکایی کشته و 17 میلیون آمریکایی بیکار بودن. این دولت چین و راه آنها رفتار می کنند که منجر به این بیماری همه گیر.”

وی افزود: “من می خواهم به پاسخ ما به این قریب است که چین را تغییر رفتار آن است. من می خواهم به پزشکی عرضه زنجیره ای در ایالات متحده, و من می خواهم برای جلوگیری از لغو برخی از بدهی است که ما نسبت به چین به دلیل آنها باید پرداخت ما نیست ما پرداخت چین است. من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن یک دو حزبی در برابر مقاومت مواجه چین برای تنبیه آنها را به شدت به جلوگیری از آنها را در آینده است.”

حزب کمونیست چین مورد انتقاد قرار گرفته برای پوشش همه گیر و هل دادن دروغ در مورد virus قبل از آن را تبدیل به یک بحران جهانی است. چین ادعا کرد که این بیماری می تواند گسترش بین انسان و سپس منع بازرسان بین المللی از ورود به کشور در هنگام شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان. مقامات اطلاعاتی ایالات متحده نیز بر این باورند چین underreported آن مرگ و میر.

به عنوان پنج شنبه, ایالات متحده آمریکا تا به حال بیش از 462,000 تایید موارد coronavirus و 16,513 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net