لیندزی گراهام پیش نمایش آنچه که در آینده پس از افشای اسناد محرمانه از روسیه بررسی

سناتور. لیندزی گراهام به یک پیش نمایش از آنچه که او قصد دارد برای انجام بعدی پس از رونمایی اسناد محرمانه از روسیه بررسی است.

اسناد منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد که اف بی آی به جمع آوری کمی به هیچ شواهدی از روابط تهمت کمپین و روسیه در اوایل سال 2017.

در میان آنها بود 57-صفحه متن FBI در مصاحبه با یک منبع انگلیسی سابق جاسوسی کریستوفر استیل که وارد یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده استفاده شده توسط اف بی آی در تحقیقات خود را که مغایر با چند تا از ادعای خود را.

گراهام که رئیس کمیته قضایی مجلس سنا گفت: وال استریت ژورنال است که او می خواهد “برای رفتن از پایین هرم به بالا و پیدا کردن که چگونه بسیاری از مردم مطلع شدند” در مورد منبع ،

“کسانی که می دانستند در مورد این exculpatory اطلاعات یا باید شناخته شده و در عین حال که ادامه داد: — آنها در معرض خطر” کارولینای جنوبی جمهوری خواه اضافه شده است.

گراهام است که منجر رسیدگی به ریشه های از روسیه درخواست که گل نشسته مغلوب ساختن پیشی جستن و همکاران خود را تا بهار سال 2019. دموکرات ها باید ابراز نگرانی کرد که این تحقیقات یک با انگیزه های سیاسی تلاش برای حمله به رئیس جمهور رقبا. این سناتور گفت: او عطا خواهد کرد که دموکرات ها’ درخواست برای تماس با رابرت مولر به شهادت خود را در مورد مشاور ویژه بررسی و پس از او نوشت: واشنگتن پست op-ed دفاع از آن.

ده ها تن بیشتر چهره های برجسته متصل به روسیه بررسی صورت ممکن است احضاریه. معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا در یک جلسه عمومی در اوایل ماه ژوئن و DOJ رسمی بروس Ohr ملاقات با کمیته در پشت درهای بسته در اواخر ماه ژوئن.

اف بی آی تحقیقات کد-نام Crossfire طوفان پیچیده شده بود به مولر را پرس و جو پس از منصوب شد مشاور ویژه در مارس 2017. تیم او به این نتیجه رسیدند که دخالت روسیه در سال 2016 در یک “گسترده و سیستماتیک مد” اما “را ایجاد” هر توطئه جنایی بین روس ها و تهمت مبارزات انتخاباتی.

همچنین در روز جمعه منتشر شد یک سند نشان تایپ و یادداشت ها را از شرکت اخراج ویژه FBI agent پیتر Strzok به شدت انتقاد یک فوریه سال 2017 نیویورک تایمز گزارش با استناد به منابع که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیاران حال تماس با مقامات امنیتی در سال قبل از انتخابات 2016.

ریچارد Grenell سابق اقدام مدیر اطلاعات ملی گفت: “نیوز مکس تلویزیون در این هفته هنوز هم وجود دارد اسناد محرمانه با “پرچم قرمز” مصاحبه شک و تردید اولیه در مورد این ایده از تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و روسیه و صحت استیل تحقیقاتی که با بودجه دولتی در بخش های هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و کمیته ملی حزب دموکرات.

سابق ارشد هوش رسمی با آگاهی از این وضعیت گفت: واشنگتن آزما که پرونده های ساخته شده توسط گراهام روز جمعه شد و تنها برخی از طبقه بندی سوابق اشاره به اقدام سابق رئیس جاسوسی. این فرد همچنین گفت Grenell آغاز شده بود به declassification روند برای اسناد دیگر, اما آن را تضمین شده است که کسانی که سوابق دیگر خواهد بود ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de