Limbaugh: برنی ساندرز و دموکرات هستند ‘تهدید بیشتر به آمریکا از coronavirus

Conservative میزبان رادیو Rush Limbaugh ادعا بهداشت ، برنی ساندرز و دموکراتیک همکاران مطرح بیشتر تهدید برای امنیت ملت از COVID-19 ویروس.

“من باز برنامه دیروز پرسید که کدام خطرناک تر است برای کشور: برنی ساندرز یا coronavirus? و من گفتم: برنی ساندرز البته” Limbaugh گفت: در برنامه رادیویی جمعه.

“Coronavirus دارای نرخ مرگ و میر 2 درصد. میزان مرگ و میر برای کشورهای با سوسیالیسم است 100%” او ادامه داد. “سوسیالیسم جان هر کشور می آید در تماس با مردمی. سوسیالیسم از بین می برد و ثروت همه ثروت به جز رهبران. سوسیالیسم از بین می برد و آزادی. آن را از بین می برد و آزادی است. آن را از بین می برد رفاه. آن را از بین می برد و رویاهای. سوسیالیسم از بین می برد 100% هر کشور می آید در تماس با.”

او ادامه داد: “از حزب دموکرات به عنوان آن را در حال حاضر تشکیل شمار بسیار بیشتر تهدید برای این کشور از coronavirus می کند. و شما می توانید نقل قول من در آن است.”

ساندرز دیده می شود به عنوان پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری پس از نمایش آن در رای گیری اولیه متحده تا کنون. او خود در توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که وعده داده است به استفاده گسترده برنامه های دولت به نفع جامعه به عنوان یک کل به جای چند افراد ثروتمند و شرکت های.

شده اند وجود دارد 60 تایید موارد coronavirus در ایالات متحده تا کنون. سازمان بهداشت جهانی تلقی شده است آن را یک بحران بهداشت عمومی و در اوایل این هفته رئیس جمهور تهمت منصوب معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری آمریکا در واکنش به شیوع. رئیس جمهور علاوه بر این کنگره خواسته برای $2.5 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با گسترش ویروس یک درخواست دموکرات ها احساس می شد کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

“ما صرف هر چه مناسب است. امیدوارم ما نمی خواهد که به صرف بسیار است زیرا ما واقعا فکر می کنم که ما انجام یک کار بزرگ در نگه داشتن آن را به حداقل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “این است که آنچه در آن است. ما آماده هستیم برای آن است. ما واقعا آماده شده است. ما همانطور که گفتم ما بزرگترین مردم در جهان است. ما بسیار برای آن آماده.”

Limbaugh مکرر دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته شناور یک بی اساس نظریه که چین ایجاد کرده بود این ویروس به صدمه زدن به بازار سهام جهانی و تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مردمی این coronavirus چیزی که من می خواهم به سعی کنید برای قرار دادن در این دیدگاه برای شما. به نظر می رسد مانند coronavirus است که weaponized به عنوان یکی دیگر از عنصر برای پایین آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر من می خواهم به شما بگویم حقیقت در مورد کوروناویروس. … Coronavirus است سرماخوردگی, مردمی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im