سازمان بهداشت جهانی روز جمعه هشدار داد کشورها در برابر لغو مستندات بیش از حد به سرعت به عنوان آن می تواند منجر به یک “مرگبار تجدید حیات” از coronavirus بیماری همه گیر.

“کسی که می خواهد برای دیدن محدودیت برداشته تا آنجا که هر کسی. در همان زمان بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات. راه را می توان به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

این که رئیس دقیق چگونه بسیاری از کشورها شده است شاهد کاهش سرعت از Covid-19 شیوع و گزارش تعداد کمتر از موارد با توجه به محدودیت قرار داده و به محل برای جلوگیری از گسترش آن. این ویروس در حال حاضر شده است در نظر گرفتن نگه دارید از آفریقا که می تواند تأثیر عمده ای بر آن در مناطق روستایی است.

“در هفته گذشته دیده ایم خوش آمدید کاهش در برخی از سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و ایتالیا و آلمان و فرانسه” Ghebreyesus گفت.

“در همان زمان ما دیده ایم هشدار دهنده شتاب در کشورهای دیگر. من می خواهم برای یک لحظه به برجسته آفریقا که در آن ما شاهد گسترش ویروس به مناطق روستایی است. ما در حال حاضر شاهد خوشه از موارد و جامعه گسترش در بیش از 16 کشور جهان است. ما پیش بینی شدید و سختی در حال حاضر برای نامعقول نظام سلامت به ویژه در مناطق روستایی است که به طور معمول فاقد منابع از کسانی که در شهرستانها,” او گفت.

که پیشنهاد پارامترهای

این که مدیر کل پیشنهاد کرد که کشورها باید بررسی چند پارامتر قبل از آن را در نظر محدودیت های بلند قرار داده و به جایی برای پهن کردن منحنی.

کشورها باید اطمینان حاصل شود که انتقال کنترل شده است و کافی است که بهداشت عمومی و خدمات پزشکی در دسترس هستند, او گفت:. مقامات باید اطمینان حاصل شود که خطرات اعمال شده توسط شیوع در تنظیمات خاص مانند تسهیلات مراقبت دراز مدت به حداقل برسد. اقدامات پیشگیرانه باید به محل قرار در محل کار و مدارس و دیگر مکان های که در آن آن را ضروری برای افرادی که به قبل از این محدودیت برداشته می شوند.

کشورها باید لغو مستند تنها زمانی که واردات خطرات می تواند اداره می شود و زمانی که جوامع هستند “به طور کامل آگاه و درگیر در انتقال,” او گفت.

او همچنین یک روند نگران کننده از عفونت گزارش شده در میان کارکنان بهداشتی برجسته نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی و مهم دیگر جنبه های کلی سلامت عمومی زیرساخت به مبارزه با همان.

“هنگامی که سلامت کارگران در خطر همه ما در خطر است,” او اضافه شده است.

طرح هند

در هند نارندرا نخست وزیر در روز شنبه برگزار می شود یک ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد دولت برای دریافت پیشنهادات و انتقادات خود را در این فرمت از 21-در سراسر کشور مستند به پایان می رسد که در تاریخ 14 آوریل.

با توجه به بیانیه رسمی PM گفته بود که کشورهای منطقه ادارات و کارشناسان پیشنهاد کرده اند گسترش مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس پست اولیه تعامل برگزار شد و در روز چهارشنبه طبق گزارش های قبلی.

بیش از 1.6 میلیون تایید موارد Covid-19 گزارش شده است در سراسر جهان با مرگ و میر بیش از 1 لاخ با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی