بالابر مستند به تدریج برای جلوگیری از Covid-19 ‘موج دوم’: کارشناسان

مستند اقدامات در چین باید به تدریج برداشته شود به منظور جلوگیری از یک “موج دوم” از Covid-19 عفونت دانشمندان پنج شنبه هشدار داد که هزاران نفر در شیوع شهر ووهان شد و در نهایت اجازه به سفر.

سخت اجتماعی فاصله اقدامات از جمله در نزدیکی 1l-هفته سفر بان کی مون به نظر می رسد که پرداخت کرده اند و زندگی آرامی برگشت به حالت عادی در megacity حتی به عنوان ویروس ویران اروپا و ایالات متحده (US).

محدودیت فعال مقامات چینی برای دریافت یک دسته در این ویروس که در دوران اوج خود آلوده هزاران نفر از مردم روزانه در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است.

محققان یافته های

دانشمندان در هنگ کنگ گفت که مناطق خارج هوبئی خواهد باید به تدریج بالابر اجتماعی فاصله اقدامات و یا در معرض خطر این بیماری همه گیر صعودی بازگشت.

آنها مورد تجزیه و تحلیل تعداد تایید Covid-19 نفر در چهار شهرستانها چینی — پکن و شانگهای و شنژن و Wenzhou — بین اواسط ژانویه و فوریه است.

این تیم متوجه شد که اقدامات مانند بسته شدن کسب و کار و مدارس و به شدت محدود کردن سفر با موفقیت کاهش می یابد این ویروس تولید مثل رای دادن به زیر 1 — است که هر فرد آلوده آلوده تنها یک دیگر به طور متوسط.

این است که بهبود قابل توجهی در توانايی انتقال رای در آغاز شیوع تقریبا 2-3 به اندازه کافی برای گسترش این بیماری نمایی.

مدل نشان داد که با لغو اقدامات قبل از موعد مقرر می تواند منجر به عفونت های جدید نزدیک شدن به سطح دیده می شود در اوج از اولین شیوع موج.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که Covid-19 موارد مرگبار در کمتر از 1 درصد از موارد خارج از هوبئی.

در داخل سخت ترین ضربه استان با این حال مرگ و میر در ایستاده بود 5.91 درصد به عنوان هوبئی سلامت, سیستم, شد, غرق, این تجزیه و تحلیل نشان داد.

“در حالی که این اقدامات کنترل به نظر می رسد که کاهش تعداد عفونت به سطوح بسیار پایین و بدون گله ایمنی در برابر Covid-19 موارد می تواند به راحتی resurge به عنوان کسب و کار عملیات کارخانه و مدارس به تدریج از سرگیری و افزایش اجتماعی اختلاط گفت:” جوزف وو از دانشگاه هنگ کنگ که co-led پژوهش.

وو یک متخصص مشهور جهان در بیماری های عفونی گفت که کشورهای توسعه یافته نیاز به اعتصاب تعادل بین حفظ Covid-19 تولید مثل نرخ زیر 1 و اجازه می دهد که اقتصاد به عنوان بهترین عنوان ممکن است.

این مطالعه همچنین نگاه متفاوت Covid-19 میزان مرگ و میر در میان 10 سخت ترین ضربه استان و یک پیوند قوی بین بقاء و توسعه اقتصادی است.

این محدوده از 0 درصد مرگ و میر در مرفه جیانگ سو به 1.76 درصد کمتر توسعه یافته استان ها مانند استان هنان.

“حتی در مرفه ترین و به خوبی ذوات کلانشهر مانند پکن و شانگهای, بهداشت و درمان, منابع محدود و خدمات را به مبارزه با یک افزایش ناگهانی در تقاضا” گفت: گابریل لئونگ از دانشگاه هنگ کنگ است.

“یافته های ما اهمیت حصول اطمینان از محلی که سیستم بهداشت و درمان کافی نیروی انسانی و منابع و به حداقل رساندن Covid مربوط به مرگ و میر.”

Coronavirus موارد در چین

چین گزارش شده 63 جدید تایید موارد از رمان coronavirus از جمله 61 وارد آنهایی که rasing نگرانی از موج دوم از عفونت.

چینی بهداشتی اقتدار گفت: دو مرگ نیز گزارش شده است با در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر در کشور به 3,335. کلی coronavirus موارد رسیده اند 81,865 در کشور است.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: با دریافت گزارش از 63 جدید تایید coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین روز چهارشنبه که 61 وارد شد از مجموع شمارش به 1,104.

پس از نزدیک به سه ماه از جنگ سخت در برابر coronavirus از ژانویه چین سریع بازگشت به حالت عادی با کارخانه ها و کسب و کار زمزمه بازگشت به فعالیت در میان نگرانی های ارتجاعی با توجه به افزایش مداوم از عفونت های جدید به خصوص که از هزاران چینی بازگشت از خارج از کشور.

73-day مستند ووهان برداشته شد توسط مقامات روز چهارشنبه. دهها هزار نفر از مردم در ووهان منشاء و نقطه ثقل برای coronavirus همه گیر شروع به سفر خارج از شهر گسترده.

اما دو جدید داخلی موارد گزارش شده در استان گوانگدونگ است.

همچنین در روز چهارشنبه, 56 جدید بدون علامت Covid-19 نفر از جمله 28 از خارج از کشور گزارش شده در سرزمین اصلی خود را در مجموع به 1,104. بسیاری از آنها را در زیر قرار داده شده است.

بدون علامت coronavirus موارد کسانی هستند که تست مثبت برای این ویروس اما نشان نمی دهد هر گونه علائم و پتانسیل را دارند که باعث پراکنده خوشه از عفونت.

همانطور که از چهارشنبه سرزمین اصلی چین گزارش شده بود در مجموع 1,103 وارداتی موارد است. از موارد 374 شده بود مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی و 729 بودند تحت درمان با 31 شدید بیماری NHC گفت.

آن گفت: 73 نفر از مردم هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

هوبئی استان و پایتخت آن ووهان از جایی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد در ماه دسامبر سال گذشته گزارش دو مورد جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه با هیچ مورد.

روز شنبه نیز یک روز نقطه عطفی برای ووهان به ده هزار نفر از مردم 11 میلیون و شهرستان سفر توسط جاده هوایی و قطار برای اولین بار پس از Jan 23 مستند به عنوان دولت برداشته شده همه توله.

توسط شنبه, 960 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده بود در هنگ کنگ 45 تایید موارد در ماکائو و 379 در تایوان از جمله پنج مورد مرگ و میر گزارش های رسانه ها اعلام کرد.

این ویروس که اولین شکست در چین در شهر ووهان در اواخر سال 2019 است پس از گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 1.4 میلیون نفر, کشته شدن بیش از 82,000.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de