Life Insurance, Term insurance, Life Insurance premium plan, Life Insurance policy termبرای حل این مشکل برخی از شرکت های بیمه ارائه برنامه های که در آن پوشش را افزایش می دهد هر سال با مقدار مشخص شده است.

سرمایه گذاری عادات مصرف کنندگان با توجه به بیمه عمر محصولات است که به سرعت در حال تغییر. افراد درک خود را نسبت به انواع مختلف از طرح های سرمایه گذاری. بیشتر درک مشترک در میان سرمایه گذاران این است که ” چه چیزی یا چقدر من در بازگشت؟’ و سپس سرمایه گذاران وجود دارد که می خواهد به استفاده از خود را سخت به دست آورده پول در مولد ترین راه ممکن است.

برای بهتر مطابقت با نیازهای مشتریان خود شرکت های بیمه به طور مداوم به دنبال راه هایی برای ارائه بیشتر محصولات سفارشی با توجه به سن و ثروت, زندگی, مرحله, و بیشتر. پرداختن به طیف گسترده ای از حفاظت نیازهای مشتریان برنامه های زیر طراحی شده برای توانمند سازی مشتریان با کمک به آنها را به فرد حفاظت از خود نیاز دارد و به آنها این آزادی را به تصمیم می گیرید چه کار می کند بهترین راه حل برای آنها و عزیزان خود.

اخبار مرتبط

مدت بیمه با بازگشت حق بیمه

این زمانی است که ما در 40s و 50s زمانی که ما شروع به احساس نیاز به دریافت بیمه. در این سن و حتی کسانی که قبلا تمایلی به خرید بیمه ذهن خود را تغییر دهید. طبق داده ها از دو سال گذشته کسانی که در 40s خود را شامل بزرگترین بخش (30%) از کسانی که به خرید TROP به عنوان یک ترجیح طرح بیمه. TROP تنوع به طور منظم شرایط بیمه طرح و caters به کسانی که به دنبال یک پوشش بیمه عمر فراهم می کند که برخی از بازگشت. در واقع TROP برنامه ارائه می دهد کامل مرگ بهره مند شوند و همچنین حق ثروت باد آورده نقدی ارائه شده شما عمر مدت. با توجه به نیاز مردم از یک بیمه عمر محصول ارائه می دهد که تضمین بازگشت سرمایه گذاری TROP برنامه ها سخت به ضرب و شتم. این محصول با این نسخهها کار برای کسانی که به دنبال تضمین ارزش پول نقد در حالی که همچنین با داشتن پوشش بیمه عمر برای تعریف اصطلاح. یکی دیگر از مزیت است که تضمین بازگشت معاف از مالیات است.

بیایید فرض کنیم شما یک مدت بیمه با بازگشت حق بیمه برنامه ریزی برای یک مبلغ مطمئن تومان 1 کرور با یک سیاست مدت 30 سال با پرداخت سالانه حق بیمه 12,000 تومان. پس از اتمام مدت سیاست تمام حق بیمه های پرداخت شده توسط شما, Rs 3.6 لاخ در این مورد می تواند به شما بازگشت. در مورد یک حادثه ناگوار در طول مدت سیاست خانواده خود را دریافت مبلغ مطمئن تومان 1crore.

محدود پرداخت حق بیمه

در مدت بیمه طرح محدود طرح پرداخت در زمان خاموش این سال است. مشاهده شد که مردم منتقل کرده اند نسبت به پرداخت پول برای یک دوره کوتاه از زمان و گرفتن پوشش برای مدت طولانی. برنامه ای که قابلیت پرداخت اصطلاح تا 60 سال و به پوشش 80-85 سال دیدم کشش از مشتریان از مردم می خواهم برای پایان دادن به بدهی خود را زمانی که آنها بازنشسته شوند.

این ایده برای این نوع از نوع پرداخت به ارائه کنندگان که نمی خواهید به پرداخت حق بیمه در طول مدت سیاست به عنوان محدود پرداخت حق بیمه فراهم می کند طیف وسیعی از شرایط گزینه های مانند تک پرداخت حق بیمه و یا پرداخت محدود حق بیمه 5, 10, 12 یا 15. برای مثال اگر شما خرید یک طرح بلند مدت با پوشش مدت 25 سال و پرداخت حق بیمه مدت 10 سال شما مجبور به پرداخت حق بیمه تنها برای 10 سال در حالی که پوشش خواهد داد برای 25 سال و همچنین شما می توانید موثر صرفه جویی در 28%-32%.

افزایش مبلغ مطمئن

هنگامی که شما تصمیم می گیرید در مجموع مطمئن باشید در مدت بیمه شما نمی توانید آن را تغییر دهید در سیاست تصدی. با زمان مدت بیمه قوانین در جای خود افراد جوان در گروه های کم درآمد واجد شرایط نیست برای خرید یک طرح بلند مدت با Rs 1.5-3 کرور مجموع مطمئن به عنوان یکی تنها می تواند به خرید یک طرح بلند مدت تا 20 برابر درآمد سالانه. اما 5-7 سال پایین خط درآمد خود را قطعا افزایش می دهد و بنابراین خواهد هزینه های خود را که آنها نیاز به یک پوشش با بالاتر مجموع مطمئن باشید.

برای حل این مشکل برخی از شرکت های بیمه ارائه برنامه های که در آن پوشش را افزایش می دهد هر سال با مقدار مشخص شده است. این است ایده آل برای کسانی که تعهدات بلند مدت از کودک, آموزش و پرورش, صفحه اصلی وام ازدواج کودکان است. در این گزینه به نفع مرگ باقی می ماند در همان سطح در پنج سال اول و افزایش 5 درصد یا 10 درصد از مبلغ اولیه مطمئن برای 15 سال آینده یا پایان مدت سیاست هرکدام که زودتر اتفاق بیافتد. بنابراین به عنوان سطح خود را از ثبات مالی را افزایش می دهد تا بیش از حد اطمینان به ماندن تحت پوشش.

نویسنده ارشد, کسب و کار, افسر, بیمه عمر Policybazaar.com

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی