اتحادیه امور Nirmala Sitharaman اعلام در بودجه است که دولت را به فروش بخشی از برگزاری آن در زندگی شرکت بیمه هند (LIC) از طریق اولیه ارائه عمومی (IPO) رفته است و نه از پایین به خوبی با سه اتحادیه های کارگری بزرگ در بیمه عمر کرگدن. آنها تصمیم گرفته اند به طور مشترک در کشتی سوار در یک سری از کتاب در اعتراض به این تصمیم.

سری از تظاهرات

به عنوان یک واکنش اولیه به این بخش اتلاف سرمایه های اعلام شده در بودجه اتحادیه مشترک انجمن سه اتحادیه های کارگری بزرگ در LIC تصمیم گرفته است برای نشان دادن قبل از همه دفاتر این شرکت در سراسر کشور در روز دوشنبه طی ناهار – استراحت پس از یک ساعت اعتصاب اعتراضی (پیاده روی) در روز سه شنبه قبل از ساعت ناهار.

سود ساخت

مشترک فروم متشکل از فدراسیون LIC کلاس من افسران’ انجمن ملی فدراسیون زمینه بیمه کارگران از هند و هند همه بیمه کارکنان انجمن نشان دهنده تقریبا 90 درصد از نیروی کار در LIC.

که در مارس پایان 2019, LIC بود 2.85 لاخ کارکنان.

“ما کاملا در برابر آن (پیشنهاد برای خرید و فروش سهام عدالت توسط دولت از طریق IPO). چرا باید LIC برای IPO که آن را بسیار سود ساخت سازمان? در دولت در سرمایه گذاری از ₹5 کرور روپیه LIC داده است سود سهام از ₹2,600 کرور روپیه در سال گذشته است.

“هر زمان که دولت می خواهد بودجه ما همان را برای توسعه زیرساخت های اجتماعی بخش و مسکن است.

لیست LIC آن است که کشتن غاز طلایی گفت:” S Rajkumar دبیر فدراسیون LIC کلاس من افسران’ انجمن.

علاوه بر تظاهرات در فوریه 3 و 4 این نشست نیز تامل یک روز اعتصاب بعد.

دادن دارایی های دور

Rajkumar گفت: “ما در ایجاد ثروت برای کشور است. ما دارایی های با ارزش در ₹31 لاخ کرور. این است که در کتاب ارزش. بنابراین ما واقعی ارزیابی خواهد بود 10 برابر آن است.

“توسط مثال این جسم است که پشتکار ساخته شده است تا از طریق پول بیش از 60 سال گذشته خواهد بود به سادگی به دست این شرکت ها است. این است تراژدی از اتلاف سرمایه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im