LIC اعتماد به نفس از عبور از 2.5-کرور سیاست هدف

Senior officials say in the last two-three years, the focus was on selling individual single premium policies to gain market share. مقامات می گویند در دو-سه سال تمرکز بر فروش فرد تنها حق بیمه سیاست برای به دست آوردن سهم بازار.

زندگی شرکت بیمه هند (LIC) تا پایان فروش 2.14 کرور سیاست به عنوان در 17 مارس است و با اعتماد به نفس از عبور از آن هدف از 2.5 کرور سیاست های مالی در پایان. به طور کلی افزایش در تعداد از سیاست شده اند با توجه به افزایش در فردی غیر بیمه تنها سیاست است.

LIC در آزادی گفت: “در برابر 2,14,03,905 سیاست های تکمیل شده در سال گذشته به عنوان در 31 مارس 2019 آن ایجاد یک رکورد جدید با تکمیل 2,14,22,370 سیاست به عنوان در 17 مارس سال 2020 است و با اعتماد به نفس از عبور از آن هدف از 2.5 کرور سیاست و قبل از این سال مالی پایان”.

اخبار مرتبط

مقامات می گویند در دو-سه سال تمرکز بر فروش فرد تنها حق بیمه سیاست برای به دست آوردن سهم بازار. اما در FY20 آنها تصمیم به تمرکز بیشتر در مورد فروش فردی غیر بیمه تنها سیاست به عنوان حق بیمه برای مدت زمان طولانی تر.

داده ها از Irdai نشان داد که در بین آوریل 2019 و فوریه سال 2020 اول سال حق بیمه برای LIC بود در Rs 1.60 لاخ کرور روپیه در برابر Rs 1.17 لاخ کرور قبلی سال مالی رشد 37.04%.

اول سال حق بیمه تحت فرد تنها حق بیمه و فردی غیر بیمه تنها بود در Rs 20,854.55 کرور و 27,580.84 کرور بود تا پایان ماه فوریه.

به طور کلی LIC تا به حال سهم بازار 72.02% و 42.68 درصد از کل حق بیمه فرد بیمه تنها و فردی غیر مجرد حق بیمه سیاست های که در فوریه این سال است. در سال مالی گذشته سهم بازار تنها فرد حق بیمه و فردی غیر مجرد بیمه شد 77.03% و 40.32 درصد نشان داده از Irdai.

حتی LIC رئیس در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 7 فوریه اعلام کرده بود که آنها تا به حال تصمیم گرفته شده برای فروش در غیر بیمه تنها سیاست در آغاز این سال مالی است. “یکی از دلایلی که ما این کار را انجام نمی قبل از آن بود به دلیل وجود برآمدگی ترس از دست دادن سهم بازار اگر شما نمی فروش بیمه تنها سیاست است. اما ما در زمینه نیروی توانسته است هر دو واحد حق بیمه و غیر بیمه تنها در چنین مد است که ما رشد در همه بخش ها و نیز حفظ سهم بازار ما” کومار تا به حال گفت: در رسانه ها در تعامل است. سهم بازار از LIC که در فوریه بود در 68.92%.

اول سال حق بیمه تحت, گروه بیمه و غیر بیمه تنها بود در Rs 84,695.66 کرور و Rs 27,184.76 کرور به ترتیب تا پایان ماه فوریه برای LIC. شرکت کنندگان در بازار می گویند که آن همیشه بهتر است برای تمرکز بر روی فرد غیر بیمه تنها سیاست به عنوان بیمه دریافت پول برای پنج سال یا بیشتر بسته به شرایط تصدی از سیاست.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>