سیاست های لیبرال دستور کار می تواند از دست دادن را به عنوان مبارزات تمرکز بر توقف coronavirus

یک سیاست لیبرال دستور کار ممکن است کنار 2020 مبارزات به عنوان کشور چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس و انتخابات شدند به سوی اجتناب ناپذیر بهداشت خرید اینترنتی و بهبود اقتصادی تلاش کنند.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد در آخر هفته گذشته به تصویب رسید طرح از برنی ساندرز در دانشگاه دولتی و شهریه کالج و الیزابت وارن در قانون ورشکستگی اصلاحات. این حرکت را تفسیر شد به عنوان یک پیروزی برای بیشتر لیبرال دموکرات امیدوار به شکل حزب پلت فرم به عنوان تابستان کنوانسیون و نوامبر انتخابات است.

اما کمتر از یک هفته بعد گزارش COVID-19 سر به فلک کشید در سراسر ایالات متحده و جیب این کشور دستور داده شده است در خانه بمانند. در حال حاضر ملت توجه این است که تثبیت شده در چگونه برای جلوگیری از گسترش این رمان بیماری تنفسی و بازسازی این کشور آن را در پشت برگ پس از انتقال متهم.

هنگامی که او در حال اجرا بود لیبرال firebrand وارن یک سناتور ماساچوست تن به تن خودش را به عنوان کاندید وحدت است که می تواند شکاف بین مرکز-چپ بایدن و سوسیالیستی Sanders. نیاز به او را تحت تاثیر قرار, اما, کاهش یافته است, در میان بحران بهداشت عمومی.

لایحه Dauster معاون سابق رئیس ستاد سپس-رهبر اکثریت سنا هری رید گفت: وارن “می کند نقش مهمی را در کمک به ترقی خواهان برای حمایت از نامزد دموکرات.” در عین حال Dauster گفت ساندرز خود خواهد بود مهم در بسیج خود را حامیان پشت بایدن.

“برای تعدادی از دلایل, من انتظار می رود که سناتور. ساندرز حامیان به احتمال زیاد پیدا کردن آن را آسان تر برای حمایت جو بایدن از وزیر امور خارجه ،” او گفت: واشنگتن آزما از ساندرز 2016 دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون ،

برای کریستوفر هان تهاجمی مترقی پادکست میزبان و سابق دموکراتیک مشاور “برنی یا نیم تنه” گروه باید ارزیابی مجدد از مواضع خود پس از بیماری را شیوع داده بایدن بود “در حال حاضر برنده این مسئله اولیه” از او مسلط نژاد نماینده دفعات مشاهده شده است.

“انتخابات رک و پوست کنده است که نمی تواند در مورد اختلافات جزئی بین برنی ساندرز و جو بایدن. وجود دارد رفتن بود بسیار منحصر مسئله که رفتن به درایو مبارزات و این جنبش در حال رفتن به یک حد مرگ به این که” او گفت:.

هان توافق کردند که ساندرز باید با استفاده از هر آنچه که سرمایه سیاسی او را به قالب این حزب سیاست. اما او توضیح داده ورمونت سناتور تاخیر در حذف عنوان “اوج بی مسئولیتی” از آنجا که او نمی تواند برنده و آن را به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بسیار دشوار است برای آمریکایی ها به رای دادن در ماه های آینده اگر آنها می خواهند برای جلوگیری از جمعیت به عنوان پیشنهاد شده توسط کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

کمپین چشم انداز در حال رفتن به تبدیل شدن به غیر قابل تشخیص به چاشنی فعالان و مفسران هان گفت.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به دیدن تظاهرات. من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به فرصت برای hecklers. من فکر می کنم آن را به کوچکتر حوادث بسیار بیشتر کنترل بیشتری مجازی,” او گفت:. “بیایید آن روبرو هستند این اقلیت بسیار کوچک از مردم است که نشان می دهد و heckle و آنها خیلی بیشتر از توجه به آنها سزاوار است.”

از این هفته مقدماتی بایدن است 1,186 متعهد نمایندگان به ساندرز 885 با 1,991 مورد نیاز برای نامزدی آشکار است. بعدی مسابقات نخواهد بود برگزار شد در آلاسکا و هاوایی و وایومینگ تا مارس 28 بعد از چند متحده اعلام کرد که هل دادن پشت خود انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر