بر روی کاغذ جو بایدن به تهاجمی ترین طرح برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی تا کنون پیشنهاد شده توسط دموکرات نامزد.

اما لیبرال آب و هوا فعالان بسیاری از آنها جوان حامیان رقیب ایالت ورمونت برنی ساندرز نژند با از دست دادن خود را ببینید بایدن را به عنوان زمین بیش از حد کلی و مبهم و تحویل uninspiring.

این فعالان با هدف اعمال فشار بر بایدن در طول مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات عمومی هل دادن او به اضافه کردن جزئیات به تیتر هدف از ایالات متحده با استفاده از 100% کربن و انرژی تا سال 2050 و به مجموعه ای جسورانه کوتاه مدت اهداف برای پیشرفت در شیر کردن سوخت های فسیلی است.

“این بایدن طرح بلند پروازانه است آب و هوا برنامه هر نامزد تا کنون رو به جلو قرار داده از جمله برنی در سال 2016 گفت:” سرخس Hendricks سابق ارشد آب و هوا مشاور سیاست در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از جی Inslee فرماندار واشنگتن است. “با که گفت, بحران آب و هوا بدتر است و در حال حرکت با سرعت بیشتری بنابراین ضرورت لحظه در حال تغییر است بحث است.”

در حالی که بایدن مونتاژ گسترده اولیه ائتلاف از حومه و یقه آبی رای دهندگان همراه با آمریکایی های آفریقایی تبار, آب و هوا فعالان می گویند او نیاز به مشارکت مردم و شور و شوق از رای دهندگان جوان به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد یک نسل تقسیم در این کشور که بسیار واقعی” گفت: Brandon Hurlbut سابق کمپین مشاور اوباما در سال 2008 مبارزات انتخاباتی و رئیس ستاد در وزارت انرژی. Hurlbut داوطلب در سال 2020 برای انتخابات ریاست جمهوری از ایالت ماساچوست الیزابت وارن اما حمایت بایدن در حال حاضر. “حزب دموکرات باید پاسخگو به رای دهندگان تمایل برای اقدام تهاجمی آب و هوا در حال حاضر” او گفت:.

بایدن آگاه است از شور و شوق خود مشکل با جوان, آب و هوا رای دهندگان که پشتیبانی Sanders. او به دادگاه تجدید نظر به نگرانی های خود را پس از اهمیت حیاتی اولیه برنده در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا در 17 مارس گفتن آنها “به خصوص به جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز: من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. و من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم.”

پس از ساندرز تایید بایدن هفته گذشته دو اعلام کرد آنها در حال ایجاد یک نیروی کار در تغییر آب و هوا.

اما جوانان محور طلوع جنبش نفوذ گروه کمک کرد که توجه به سبز جدید معامله است نه تایید و بایدن.

“امیدوارم [بایدن] ادامه خواهد داد کار برجسته با [ساندرز] در طول مبارزات انتخاباتی و این وظایف نیروهای تولید واقعی مترقی سیاست & پرسنل تعهدات نه تنها خالی از حرکات ایم” اوان وبر طلوع آفتاب مدیر سیاسی.

مترقی ستاره نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که در تراز وسط قرار دارد با طلوع آفتاب نیز نه تایید و بایدن و ذکر شده تغییر آب و هوا به عنوان یک منطقه او می خواهم برای دیدن او را بهبود بخشد.

با اینحال بایدن کارکنان است صحبت کردن با گروه های لیبرال و فعالان Hurlbut و دیگران در ارتباط با مبارزات انتخاباتی خود می گویند.

وجود دارد انتظار می رود بایدن آزاد خواهد شد اضافی برنامه های آب و هوا با جزئیات بیشتر در ماه های آینده.

Hendricks و دیگران می گویند بایدن یک فرصت برای دراز کردن بیش فعال, دیدگاه برای در پاسخ به تغییر آب و هوا به عنوان ملت از بهبود از بیماری همه گیر کوروناویروس. هشت جوانان-حمایت لیبرال از جمله طلوع NextGen امریکا و عدالت دموکرات در نامه ای به بایدن در این ماه التماس او را به ارتکاب به “بسیج 10 تریلیون دلار در سبز محرک و زیرساخت های سرمایه گذاری بیش از 10 سال است که ایجاد ده ها میلیون شغل خوب از آینده است.” Hendricks می گوید که پول باید با تمرکز بر سیستم های آب کمک برای کم درآمد ابزار رای دهندگان قدرت شبکه نوسازی و گسترش حمل و نقل عمومی ،

“در این لحظه از بهبود اقتصادی وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برای بایدن گفت:” Hendricks گفت. “وجود دارد و گرسنگی را به ببینید که چگونه چشم انداز اقتصادی ایجاد شده در آب و هوا خود را برنامه ریزی.”

بایدن به نظر می رسد به شنیدن آن پیام است.

وی با سبز معامله” محرک ماه گذشته. به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن کمک کرد تا پیاده سازی باراک اوباما بازیابی عمل از سال 2009 اختصاص مبلغ 90 میلیارد به انرژی پاک برنامه هایی که باعث کاهش هزینه از باد و انرژی خورشیدی.

اما اگر بایدن می خواهد برای گرفتن Sanders, او می خواهم به صرف مقدار زیادی پول بیشتر: ساندرز آب و هوا برنامه پیش بینی هزینه های $16 تریلیون دلار بیشتر از هر نامزد در حالی که بایدن پیشنهاد کرده است $1.7 تریلیون بیش از یک دهه.

“مردم می خواهم برای دیدن بزرگتر سرمایه گذاری از بایدن” گفت: Leah استوکس استادیار محیط زیست سیاست در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا, که تحقیقات مطلع به کمپین های مختلف نامزدها. “اخیر coronavirus محرک بسته هایی که رفته اند را از طریق نشان می دهد که صرف یک تریلیون دلار بیش از 10 سال است که پول زیادی.”

این نیست که “بایدن طرح برای تبدیل شدن به برنی طرح” Hendricks گفت.

Hendricks و دیگر فعالان لیبرال لزوما بایدن خواستار اتخاذ برخی از ساندرز بیشتر بحث پیشنهادات است که می تواند آسیب او در نوسان متحده مانند بلافاصله ممنوعیت fracking یک روش حفاری برای استخراج نفت و گاز در اعماق زمین است.

“راستش حتی صحبت کردن در مورد fracking در مقابل نه fracking مرتب کردن بر اساس از دست رفته نقطه. چه کسی اهمیت می دهد که چگونه شما دریافت نفت و گاز” گفت: Rep. جرد هافمن حزب دموکرات کالیفرنیا و عضو مجلس انتخاب کمیته بحران آب و هوا. “نکته این است که شما نیاز به ایجاد یک نمایشی از سوخت های فسیلی در دسترس نباشد. که در آن به جلو متمایل آب و هوا طرفداران می خواهم برای دیدن بیشتر از بایدن.”

ساندرز این طرح در مقایسه با بایدن را به دنبال داشته باشد ملت قدرت و حمل و نقل اجرا به طور کامل در انرژیهای تجدید پذیر در سال 2030 پایان دادن به استفاده از سوخت های فسیلی در اقتصاد تا سال 2050. بایدن برگ باز برای سوخت های فسیلی استفاده می کند تا سال 2050 اگر تولید گازهای گلخانه ای از یک کارخانه گاز به عنوان مثال می توان نفی کربن جذب تکنولوژی است.

“بایدن طرح ایران تنها از یک 100% اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک تا سال 2050 زمانی که او خواهد شد 107 سال سن دارد و به احتمال زیاد مرده” گفت: R. L. Miller, بنیانگذار لیبرال بسیج رای دهندگان گروه آب و هوا شاهین رای دادن. “زمانی که طرح خود را شامل یک نقشه راه از چگونه برای رسیدن به این هدف با 2030 به عنوان یک راه ایستگاه در طول مسیر من آن را به طور جدی.”

فعالان اصرار بایدن به جزئیات چگونه او می خواهم پیشرفت به سمت کاهش سوخت های فسیلی با استفاده از بیش از دهه آینده. آنها می خواهند او را به مشخص کنید که چگونه او را در رسیدن به هدف خود را خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و برای تنظیم کوتاه مدت اهداف decarbonizing اقتصاد را در بخش های مختلف از جمله برق و حمل و نقل و ساختمان.

“اگر شما زدن توپ همه چیز را به 2050 خود را به عنوان تنها هدف آن punting این موضوع به نسل بعدی” گفت: Brett Hartl رئیس استراتژیست سیاسی از مرکز تنوع زیستی اقدام صندوق.

بایدن چهره خطرات اگر او wades عمیق تر به سیاست آب و هوا و روشن وخیم آینده برای سوخت های فسیلی است. او یقه آبی پس زمینه و نسبتا میانه رو views موفق به توهین نیست کارگری که کارگران خواهد رنج می برند از بین بردن سوخت های فسیلی شغل.

به عنوان لیبرال نگاه به حرکت بایدن چپ مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله از سمت راست مشتاق برای به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان خارج از لمس زمانی که کشور در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من نگران نیست در همه است که با تکیه بر جو بایدن خواهد خطر انتخابات گفت:” هافمن که به تازگی به تایید بایدن. “تکیه می کند به برجسته کردن چگونه به شدت از مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن است در این موضوع است.”

نیز وجود دارد یک سوال که آیا بایدن نیاز به انجام هر کاری بیشتر برای نشان دادن آب و هوا خود را bonafides در انتخابات است که به احتمال زیاد خواهد شد به نوبه خود در مورد نحوه رای دهندگان مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن و دست زدن به او از coronavirus.

بایدن ترجیح نامزد رای دهندگان که گفت: تغییر اقلیم مهم ترین مسئله برای آنها در روز سه شنبه با توجه به نظرسنجی های خروج. اما که می تواند به معنای کمی از این آب و هوا-فکر رای دهندگان به احتمال زیاد دیدم بایدن به طور کلی به عنوان بهترین نامزد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این انتخابات واقعا یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن” Hartl گفت.

استقبال بیشتر مترقی موقعیت برای دلجویی جوان رای دهندگان می تواند هزینه بیش از آن کمک می کند تا توجه خود را ضعیف مردم در انتخابات رکورد.

“جوان رای دهندگان نیاز به درک که انتخابات موضوع” Hurlbut گفت.

Hurlbut پیش بینی آب و هوا فکر رای دهندگان خواهد آمد در سراسر به بایدن اگر معاون رئیس جمهور سابق آغاز فراگیر گفتگو و آنها را می شنود ،

“هر کس می داند که سهام این انتخابات” او گفت:. “این است که یا. این بازی علاوه بر این که نیاز به بایدن برای متحد کردن همه این ائتلاف. ما باید همه آنها را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی