بیایید بار دیگر تعهد خود را برای اطمینان از ایمنی و احترام به زنان: رئیس جمهور Kovind

president kovind, president ramnath kovindگسترش خود را صمیمانه تبریک می گویم و بهترین آرزوها برای همه زنان رئیس جمهور گفت: این مناسبت برای نشان دادن احترام به زنان برای خود نقش بسیار مهم و تلاش های خستگی ناپذیر در ایجاد جامعه ای بهتر, ملت و جهان است.

در آستانه روز بین المللی زنان رئیس جمهور Ram, Nath Kovind خواسته ملت در روز سه شنبه به تاکید مجدد بر تعهد برای اطمینان از ایمنی و احترام به زنان است.

گسترش خود را صمیمانه تبریک می گویم و بهترین آرزوها برای همه زنان رئیس جمهور گفت: این مناسبت برای نشان دادن احترام به زنان برای خود نقش بسیار مهم و تلاش های خستگی ناپذیر در ایجاد جامعه ای بهتر, ملت و جهان است.

اخبار مرتبط

همچنین این مناسبت را برجسته آن استثنایی موفقیت های که از طریق آن زنان را ساخته اند یک علامت در هر قدم از زندگی و نمایش خود را وری فداکاری و تعهد او گفت:.

“به مناسبت روز بین المللی زنان اجازه دهید ما تاکید مجدد بر تعهد ما برای اطمینان از ایمنی و احترام برای زنان به طوری که آنها می تواند به جلو حرکت بدون مانع با توجه به آرزوی خود را در جهت تحقق امید ها و آرمان” رئیس جمهور اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im