Democratic Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: نیروهای جدید باید به دولت به تازگی اجرا وثیقه اصلاحات “یک شات.”

Ocasio-کورتز, 30, گفت , New York Post, “یک شات بدهید. ما تا به حال تقریبا هیچ وقت از این چیزها باید گذشت. بنابراین من فقط می گویند در این محیط با فشار سیاسی به شاید فقط می گویند بیایید فقط آهسته کمی.”

نیویورک وثیقه اصلاحات که اجرا شد در این سال, جلوگیری از قضات از تحمیل وثیقه برای افرادی که مرتکب صغیر یا جنایت های غیر خشونت جرائم. قانون متهم شده است اجازه می دهد مجرمان به reoffend از جمله یکی که ادعا سیلی زنان یهودی ارتدوکس.

در ماه ژانویه یک قاضی عمدا نادیده جدید وثيقه قوانین و پیوند قرار داده شده در یک محکوم به مواد مخدر, قاچاقچی, گفت که او یک “تهدید برای جامعه است.” تصمیم خود شد و در نهایت رد. مجرم منتشر شد و سپس قطع مچ پا خود را نظارت و ناپدید شد.

Ocasio-کورتز خواست جمعیت را به قید وثیقه اصلاحات بیشتر زمان قبل از تماس برای قانون اصلاح شود.

“آنچه که من فقط می خواهم بگویم این است که ما فقط باید به این زمان است. آن بوده است مدت پنج دقیقه” او گفت: New York Post.

“من نه علاقه ای فقط هر دو سال به درخواست جامعه ما برای خود رای بدهند. من علاقه مند به ساخت عمیق سرمایه گذاری در برانکس و در کوئینز” Ocasio-کورتز گفت: در روز شنبه رویداد.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به قانون پیشنهادی برای رفع وثیقه اصلاحات قانون است. این پیشنهاد را به طور کامل از بین بردن پول نقد وثیقه بلکه به قضات گریز بیشتر وقتی که می آید به تحمیل قید وثیقه محدودیت.

این دانشجوی سال اول که کنگره در حال حاضر مبارزه برای انتخاب مجدد در نیویورک 14 کنگره منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im