‘کمتر زمان خود را مسخره استیضاح جعل’: مغلوب ساختن پیشی جستن در سوئیس شومر بیش از coronavirus پاسخ

رئیس جمهور تهمت صادر توبیخ از سوی دیگر ، چاک شومر بیش اقدامات خود را برای کمک به خانه اش در ایالت نیویورک در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به نیویورک از حزب دموکرات از ارائه “نادرست soundbites” که او مدعی شد “اشتباه در هر راه” در نامه ای به او فرستاده پنج شنبه.

شومر که در تلویزیون ظاهر شد و چندین بار در این هفته خواست تهمت به ایجاد یک تزار با یک پس زمینه های نظامی برای نظارت بر تولید تجهیزات پزشکی. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در رسانه های اجتماعی پس از مدت کوتاهی کرد و گفت که دولت در حال حاضر “یک مرد نظامی مسئول از توزیع کالاهای بسیار با استعداد Admiral.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به شومر نظرات در نامه ای به خوبی دفاع از عقب Adm. جان Polowczyk که عنوان زنجیره تامین نیروی کار در FEMA. رئیس جمهور در این نامه گفت که دریاسالار “کار 24 ساعت شبانه روز است و بسیار مورد احترام همه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با تمجید از دولت فدرال پاسخ در نیویورک گفت که آنها ارائه کرده اند “بیمارستانها و مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی تعداد رکورد فن و مطلب” در حالی که همچنین با این استدلال که او “باید به حال نیویورک بهتر آماده شده است.”

رئیس جمهور همچنین به ارمغان آورد تا او را استیضاح در مجلس و نهایی تبرئه در سنای آمریکا در این نامه است.

“اگر شما صرف زمان کمتر در خود را مسخره استیضاح جعل که رفت haplessly برای همیشه لطفا برای و به پایان رسید تا رفتن هیچ جا (به جز افزایش my نظرسنجی شماره) و به جای تمرکز بر کمک به مردم نیویورک نیویورک را نداشته اند تا به طور کامل آمادگی برای ‘نامرئی دشمن.’ جای تعجب نیست که AOC و دیگران در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا در برابر شما در اصلی. اگر آنها را پر جنب و جوش پیروزی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

رئیس جمهور پس از آن تبلیغ کار خود را با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio.

نیویورک شده است سخت ترین آمار دولت از coronavirus به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گسترش است. دولت بیش از 90,000 تایید موارد با توجه به نیویورک تایمزاست که کمی کمتر از 10 ٪ از تمام موارد در سراسر جهان است. بیش از 2.300 نیویورک فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im