وام ساده تر ساخته شده: چگونه متناوب داده ها و تجزیه و تحلیل شکل دادن وام هنجارها در هند

So what will fintechs or NBFCs like Clix Capital do differently, to be able to understand and approve Ramesh’s application? پس چه خواهد fintechs یا NBFCs مانند Clix سرمایه متفاوت انجام می شود قادر به درک و تایید رامش به برنامه ؟

توسط کاترینا Folkman

رامش آمد به نویدا از زادگاه خود در اتاوا به کار در یک خودرو لوازم جانبی کارخانه. او remits تقریبا 80 درصد از 10 ، 000 تومان درآمد ماهانه به خانواده اش بازگشت به خانه از طریق یک RBI-تایید حواله دهنده. او را نجات داده 10 ، 000 تومان برای خرید یک دو چرخ, اما این است که هزینه های 50,000 تومان. بنابراین او به دنبال یک وام.

اخبار مرتبط

در حال حاضر وام دهندگان سنتی همواره با احتیاط از مشتریان است. آنها نیاز به یک آدرس محلی اثبات اما رامش را Aadhaar نشان می دهد تنها اتاوا و اجاره موافقت خود را نویدا خانه است و نه در نام و نه قابل قبول توسط بانک ها. آنها نیاز خود را از بیانیه بانک به عنوان اثبات درآمد – اما رامش می شود حقوق و دستمزد خود را به صورت نقدی و تنها دارای یک دفترچه حساب پس انداز از بانک دولتی هند در اتاوا. آنها نیاز به او را به نشان می دهد برخی از سابقه اعتباری – اما رامش هرگز وام availed.

رامش, اما یک مشتری بسیار عالی با درآمد منظم و تمایل به پرداخت که سزاوار یک وام. پس چه خواهد fintechs یا NBFCs مانند Clix سرمایه متفاوت انجام می شود قادر به درک و تایید رامش به برنامه ؟ ما با استفاده از داده های جایگزین و تجزیه و تحلیل به اعتبار هویت خود توانایی و تمایل به پرداخت. برای مثال ما بررسی خود را در آدرس فعلی با نصب ما وام برنامه در گوشی آندروید. نرم افزار چک چند هفته گذشته از رامش محل با استفاده از API گوگل با رضایت مشتری. چنین جغرافیایی تایید داده های خود را از محل کار و محل خانه اجاره ای.

گام بعدی این است که توانایی پرداخت. ما اهرم کیف پول خود را استفاده از تاریخچه و حواله و رسید خود را به ساخت هزینه و درآمد نمایش. ما بیشتر خواهد شد و نظارت بر این به طور منظم پست صدور وام برای شناسایی هر گونه نشانه های اولیه از استرس است. برای مشتریان با حساب حقوق و دستمزد سپرده وام دهندگان نیز اهرم حساب خبرخوان (AA) قابلیت. AA یک دسترسی به داده ها امانتی تایید شده توسط RBIs برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مالی در سراسر بانک ها. هنگامی که یک مشتری تایید—نوآورانه دهنده بلافاصله می توانید دسترسی به حساب های بانکی خود را از طریق API. مدل های تحلیلی را به خواندن داده ها به تایید منظم حقوق و دستمزد سپرده و مطلوب صرف/صرفه جویی در مصرف روند.

آنچه در مورد رامش آینده ثبات مالی? Clix سرمایه توسعه اشتغال شاخص برای ارزیابی فرصت های شغلی برای هر متقاضی وام. این امتیازی است که ساخته شده بر اساس گسترده سرشماری داده های پژوهش شهری, پرونده های مختلف دولت/دولت مرکزی اقتصادی بررسی و شخص ثالث دیگر نقاط داده ها همراه با ویژگی های فردی مانند سن ، نشان دادن اشتغال پایدار روند از مشتریان مهاجرت از خاص Tier II/III شهرستانها به مراکز شهری. بله رامش کردم “بالا کاریابی نمره”.

اما چگونه در مورد تمایل به پرداخت ؟ بهترین ارزیابی برای چنین ‘جدید به اعتباری مشتریان است روانسنجی پرسشنامه. رامش نشان داده خواهد شد یک سری از تصویری موقعیتی سوالات در این برنامه با استفاده از نوار لغزنده برای انتخاب بهترین جواب با توجه به قضاوت. این روان نمره خواهد بود قادر به تایید یکپارچگی خود را و تمايل به پرداخت در زمان. و بله علم پشت به اندازه کافی هوشمند است به طوری که آن ممکن است به تقلب در این آزمون است.

بنابراین اگر رامش به جای حق آمد – به ابتکاری NBFC که اعزام های پیشرفته تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی و دیجیتالی متصل به جایگزین آنلاین منابع داده – او ‘پتانسیل بالا و پایین خطر نمره خود دو چرخ وام تایید شده فورا.

این فرصت را در این بخش از برنامه به طور بالقوه مشتریان بزرگ است. حتی اگر ما محدود به شهری در اوایل jobbers و جوان و مزایای مانند رامش هدف جمعیت است که حداقل از 70 میلیون نفر است. با استفاده از داده های جایگزین و تجزیه و تحلیل پیشرفته آنها اول خود را در تعامل با رسمی مالی اکوسیستم و قادر خواهد بود به اهرم اعتباری برای رشد شخصی و حرفه ای در آینده است.

نویسنده سر از تجزیه و تحلیل در سرمایه Clix

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im