چپ سازمان اعتراض به تهمت بازدید

سازمانهای تودهای وابسته با احزاب چپ برگزار شد تظاهرات در سراسر این کشور علیه سفر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. احزاب ادعا که دولت نارندرا است که تسلیم شدن به فشارهای آمریکا و خواست این مرکز به امضای هر گونه موافقت نامه است که در برابر منافع کشاورزان در هند.

پرداختن به یک اعتراض تجمع حزب کمونیست هند (CPI) دبیر D رجا گفت: این موافقت نامه در جدول مقابل به نفع فقرا است. رجا افزود که هدف از این سفر این است که انتخابات آینده ریاست جمهوری و خواست این مرکز اجازه می دهد تا یک شخص خارجی را سیاسی مسافت پیموده شده از حوادث در هند.

در بیانیه ای که توسط شاخص تورم مصرف کننده(M) گفت: مفرد قصد دولت آمریکا است که بیشتر به prise باز اقتصاد هند به افزایش ما منافع شرکت های بزرگ و در نتیجه کمک به انتخاب مجدد پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن. “به ما دستور کار خواهد بیشترین تاثیر منفی منافع کشاورزان هندی, کشاورزی ما و به ویژه لبنیات و مرغ بخش است. ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد تا با آن تجارت محصولات کشاورزی به تحریف قیمت به outcompete کشاورزان محلی در کشورهای در حال توسعه با یارانه عظیم $867 میلیارد دلار” شاخص تورم مصرف کننده(M) Polit اداره در بیانیه ای گفت.

آن گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد هند به حذف تعرفه مانع است که در خدمت به عنوان یک ابزار سیاست برای محافظت از کشاورزان هندی, خرید مواد غذایی برای مردم امنیت غذایی و حداقل حمایت قیمت به کشاورزان ما. این را از بین ببرد هندی کشاورزی و امرار معاش از کرور مردم ما است.”

این حزب گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین هدف قرار دادن هند در بخش بهداشت و درمان که در حال حاضر مهم تولید کننده مقرون به صرفه داروهای عمومی. “ایالات متحده آمریکا در حال حاضر خواستار آن است که هند باید حذف اجباری صدور مجوز برای بهره مندی از مگا ما شرکت های دارویی. آمریکا شرکت های بزرگ در دستور کار تجارت الکترونیک است که به همان اندازه تهاجمی است که در تلاش برای گول زدن هند برای امضای دیجیتال تجارت رژیم در سازمان تجارت جهانی است که اجازه می دهد ما بزرگ تکنولوژی برای افزایش کنترل خود را بر اقتصاد و روند سیاسی و تسهيل در عبور از مرز جریان داده ها بدون جبران” حزب اضافه شده است.

“در همان زمان دولت باید اصرار ما محدود سیاست ویزای H-1B است که منفی موثر است صنعت” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>