آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت فیات زیر آتش از هر دو طرف است اما ممکن است ‘انجام کار سیاسی’

رئیس جمهور تهمت اجرایی به منظور تعلیق اکثر مهاجرت به مدت 60 روز در پاسخ به کروناویروس ایالات فعالان در هر دو طرف از این موضوع در مخالفت با او فرمان, اما از آن خواهد شد با این حال با طنین رای دهندگان تحلیلگران می گویند.

شدید پاسخ از لیبرال ها بود انتظار می رود. کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از با استفاده از “تعصب به عنوان یک سپر برای خود بی کفایتی.” خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries به نام تهمت از “دشمن بیگانه-در-رئیس.” آمریکا هیسپانیک پارلمانی رئیس Joaquin کاسترو توصیف به عنوان “دیکتاتوری مانند حرکت به استفاده از بحران و پیشرفت خود را ضد مهاجر دستور کار است.”

اما واکنش از گروه هایی که پشتیبانی کاهش سطح مهاجرت و تنگ تر امنیت مرزی بود به سختی مطلوب تر.

“با این حال حسن نیت این حکم اجرایی خواهد شد کمی ارائه کمک به آمریکایی” گفت: جسیکا Vaughan از مرکز مطالعات مهاجرت. “آقای رئیس جمهور خود را به منظور اجرایی وعده برای محافظت از کارگران آمریکایی گفت:” بیانیه ای از فدراسیون برای آمریکا مهاجرت اصلاحات. “آنچه در آن واقعا است محافظت قدرتمند منافع کسب و کار است که می خواهید برای تضعیف کارگران آمریکایی.”

NumbersUSA رئیس جمهور روی بک ستایش اصول هدایت اما نوشت: “متاسفانه شرکت لابی و دیگر مهاجرت expansionists در کاخ سفید را متقاعد جمهور به طور قابل توجهی آب پایین اعلام شد که قرار است برای انجام آن بلند صحبت اصول است.”

این گروه در نظر گرفته شده قوی حامیان رئیس جمهور بود نه خوشحال محدود دامنه سفارش و به ویژه تصمیم به معاف موقت کارگران با این استدلال که این در تنش با هدف اعلام حمایت از کارگران در یک دوره بیکاری توده با توجه به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی. نگرانی های خود بودند تکثير توسط Fox News میزبان Tucker Carlson. کاخ سفید گفت: این برنامه ها خواهد بود بررسی شده است.

“مکث امر تنها تعداد کمی از مهاجران که نشان دهنده بخش کوچکی (حدود 5 درصد) از مجموع سالانه پذیرش خواهد شد و در واقع دوباره شروع پذیرش شده اند که متوقف شد و قبل از این بحران بهداشتی است و قبل از اشتغال بحران است” نوشت: Vaughan.

جنگ بخشی از یک بزرگتر الگو: مهاجرت hawks یک محل در جدول در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آنها محروم بودند تحت هر دو باراک اوباما و جورج دبلیو بوش است. و آنها باید خود را با نفوذ در واشنگتن پس از باربارا اردن, سیاه دموکرات کنگره از تگزاس بود که در هر دو مترقی و restrictionist ریاست مهاجرت اصلاحات کمیسیون در زیر بیل کلینتون در دهه 1990 است. مشاور ارشد استفان میلر است که خود را نماینده در کاخ سفید است. اما این گروه نمی تنظیم مهاجرت دستور کار خود و رقابت صداهای نقش مهمی در شکل دادن به سیاست.

میلر گزارش اعزام به اطمینان این فعالان در کاخ سفید کنفرانس تماس بگیرید. “همه ما نیاز به خارج وجود دارد علنا ترویج حیاتی این عمل و تاکید بر این که ما یک رئیس جمهور است که می ایستد با کارگران آمریکایی و ما باید مخالفان سیاسی در این کشور که نمی,” او گفت:, با توجه به ان بی سی نیوز.

فدراسیون برای مهاجرت آمریکا رئیس جمهور اصلاح دن استین دوست مغلوب ساختن پیشی جستن توییت اعلام حکم اجرایی گفتن واشنگتن آزما آن نمایش داده می شود خوب سیاسی غرایز. “سه شنبه شب روشن بود که غرش شیر است که صرفا یک ماوس واقعی سیاست تغییر بود بیشتر شکل از ماده” استین گفت. “اما آن را احتمالا رو انجام کار سیاسی است.”

که مسئله مهم این است که به عنوان رئیس جمهور سر خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزه است. بسیاری از استراتژیست های باور مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم صاحب متهاجم طرف از مهاجرت استدلال صرف نظر از جزئیات سیاست, در حالی که دموکرات ها تلاش خواهد کرد به استفاده از آن برای بسیج اسپانیایی و برخی از حومه رای دهندگان در برابر او. آوریل ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی ایپسوس یافت می شود که 79 درصد از پرسش شوندگان را به طور موقت متوقف مهاجرت در طول همه گیر با پشتیبانی گسترده ای در سراسر حزبی و نژادی خطوط.

“اعتماد مردم به رئیس جمهور غرایز در این زمینه گفت:” سابق کارولینای جنوبی جمهوری خواه رسمی است که در ثبت نام رای دهندگان و بسیج تلاش برای سقوط مبارزات انتخاباتی. “به آنها سفارش حس مشترک است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کرده است تا با ارائه های مربوط به مهاجرت و وعده های انتخاباتی مانند ساخت دیوار و به طور گسترده ای محکوم کرد که اجرای خود را از مرز سیاست های تولید تصاویر از کودکان در قفس. اما او موفق به گرفتن برخی از مرز موانع ساخته شده و کاهش گذرگاه های غیر قانونی پس از آنها مشخصی سال گذشته است. او برگزار شد تا به خط پایان دادن به محبوب اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه که به نام او در طول مبارزات انتخاباتی 2016 یک “غیر قانونی اجرایی عفو.”

دموکرات ها را به سمت چپ منتقل شده در مهاجرت, خواستار decriminalizing غیر قانونی عبور و مرور و کاهش تبعید که جمهوری خواهان بر این باورند تهمت می توانید استفاده کنید را به نفع خود. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن دوبله coronavirus مربوط به چین سفر بان کی مون “بیگانه ستیزی و ترس از” یک واقعیت است که در حال حاضر نمیفهمد برجسته در حمله آگهی های راه اندازی شده توسط عمده pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im