آخرین بر گسترش coronavirus در سراسر جهان

تعداد تایید عفونت رمان coronavirus بیش 1.38 میلیون نفر در سطح جهان و مرگ و میر عبور 81,400 با توجه به انتخاب شمارش به عنوان 0200 GMT.

مرگ و میر و عفونت

* برای تعاملی گرافیک ردیابی جهانی گسترش باز https://tmsnrt.rs/3aIRuz7 در یک مرورگر خارجی.

* ایالات متحده متمرکز ردیاب با دولت توسط دولت و شهرستان نقشه باز https://tmsnrt.rs/2w7hX9T در یک مرورگر خارجی.

اروپا

* اسپانیا روزانه مرگ و میر رز در روز سه شنبه برای اولین بار در پنج روز با 743 مردم تسلیم یک شبه در مقایسه با 637 در حالیکه در 24 ساعت. مجموع موارد رز به 140,510 و مرگ و میر در 13,798.

* مجموع عفونت در آلمان افزایش یافت 4,003 در 24 ساعت گذشته به 103,228 کوهنوردی برای دومین مستقیم بعد از چهار روز گذشته از قطره. مرگ و میر افزایش 254 به 1,861.

* نخست وزیر بوریس جانسون به صرف یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه در روز سه شنبه, در حالی که وزیر امور خارجه به رهبری دولت را پاسخ. وزیر کابینه مایکل گوو گفت که او خود جدا به عنوان یک عضو خانواده دارای علائم است.

* * * * در ارتش سوئیس بزرگترین تماس بگیرید تا پس از جنگ جهانی دوم هزاران نفر از سربازان فرستاده شده اند برای حمایت از بهورزان در حالی که صدها نفر شده اند محدود به بازداشتگاه پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه.

* فرانسه رسما ثبت نام بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس در سه شنبه, تبدیل شدن به چهارمین کشور به فراتر از آستانه است که.

* نروژ را به سهولت برخی از محدودیت های آن نخست وزیر گفت.

* فنلاند شروع خواهد شد ردیابی در آن جمعیت با تصادفی آنتی بادی آزمایش.

* ویتنام اهدا 550,000 ماسک صورت به پنج کشور اروپایی در روز سه شنبه.* ایرلند افسر ارشد پزشکی گفت: او انتظار ندارد که قادر به توصیه برداشته شدن محدودیت های شدید توسط مارس 12.

* چک قانونگذاران تصویب نگه داشتن این کشور در حالت اضطراری تا آوریل 30, کوتاه فرمت از دولت تا به حال به دنبال.

* اولین بیماران بستری شده است به بیمارستان بلبل در لندن که راه اندازی شده است در فقط نه روز در اکسل مرکز نمایشگاه. تسهیلات ارائه خواهد شد تا 4000 تخت مجهز به دستگاه تهویه مصنوعی و اکسیژن است.

آمریکا

* رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده ممکن است گرفتن به بالای “منحنی” از شیوع کروناویروس و تصریح کرد که او می خواهد به اقتصاد ایالات متحده بازگشایی شد به زودی.

* ایالت نیویورک نزدیک شدن فلات در تعدادی از بیماران بستری فرماندار اندرو کومو گفت: در حالی که مجموع عفونت در کشور افزایش یافت به 374,329 با مرگ و میر رسیدن به 12,064.

* رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت به انتقاد از سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه آن را متهم بودن بیش از حد تمرکز بر چین و صدور بد مشاوره در طول شیوع و گفت: او را نگه دارید در ایالات متحده سرمایه گذاری برای سازمان است.

* کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی کاهش بیماری اولیه و تهاجمی پناهگاه در خانه قوانین. این شهرستان در حدود 2 میلیون نفر بود در ابتدا در مسیر توسعه حدود 50,000 موارد توسط آوریل 1. آن را در حال حاضر ممکن است فقط 2500 به 12,000.

* ویسکانسین رای دهندگان مواجه صف های طولانی در محدود مکان های رای گیری در روز سه شنبه در ایالت اولیه ریاست جمهوری و انتخابات محلی است.

* COVID-19 کشتار آفریقایی-آمریکایی ها در یک نرخ بالاتر از جمعیت ایالات متحده در مقیاس بزرگ با توجه به مقدماتی اعداد از لوئیزیانا میشیگان و ایلینوی که مقامات می گویند نقطه به نابرابری در سلامت و بهداشت و درمان دسترسی داشته باشید.

* ایالات متحده اخراج 61 مهاجران هائیتی روز سه شنبه با وجود ترس از بیشتر گسترش این بیماری کشنده در فقیرترین کشور در آمریکا.

* تسلا Inc گفت: کارکنان آن می کردند همه غیر ضروری کارگران و پیاده سازی حقوق و دستمزد کاهش طول خاموش کردن آن ایالات متحده امکانات تولید به دلیل شیوع.

* کانادا نیاز به انجام بیشتر برای متقاعد کردن واشنگتن به بلوک تجهیزات پزشکی از جریان در سراسر مرز نخست وزیر جاستین ترودو گفت.

* اروگوئه گفت: این توافق برای بازگرداندن 112 استرالیا و زلاند نو از یک کشتی کروز رشته در لا پلتا رودخانه در نزدیکی مونته ویدئو از مارس 27 با بسیاری از 219 مسافران آلوده به ویروس coronavirus.

* اکوادور دولت در حال آماده سازی اورژانس زمین دفن در زمین اهدا شده توسط یک گورستان خصوصی در Guayaquil, بزرگترین شهر کشور به آدرس کمبود دفن توطئه. این کشور تا به حال 3,995 مورد تأیید و 220 مرگ و میر.

* مکزیک ثبت شده 346 موارد جدید آوردن مجموع به 2,785 و همچنین 141 مرگ و میر.

* پاناما گزارش 149 موارد جدید آوردن مجموع به 2,249. مرگ و میر می ایستد در 59.

* ال سالوادور هشدار داد که نیروهای امنیتی شده بود دستور به اجرای قرنطینه سفارشات با دقت بیشتری.

* در هندوراس بانک مرکزی اعلام کرد: سیاست های پولی اقدامات که تزریق برخی از $465.5 میلیون دلار به سیستم مالی به دنبال کاهش ویروس’ تاثیر اقتصادی.

آسیا و اقیانوس آرام

* چین در شهر ووهان به پایان رسید دو ماه lockdown اما شمال شهر شروع به محدود کردن جنبش از ساکنان آن است. جدید وارداتی موارد در شمال استان هیلونگجیانگ رسید به بالا روزانه 25 سوخت توسط یک ادامه داد: هجوم آلوده مسافران پس از رسیدن از روسیه است.

* چین گزارش 62 موارد جدید از 32 روز پیش از آن. تعداد موارد تایید شده بود در 81,802.

* هنگ کنگ گفت: اجتماعی-فاصله محدودیت از جمله تعطیلی برخی از کافه ها و بارها و ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر خواهد بود توسعه یافته تا مارس 23.

* هند 21-day مستند است به پایان هفته آینده اما چند رهبران دولت باید به نام برای تمدید و یا تنها بخشی از بلند کردن اجسام از محدودیت.

* تایلند گزارش شده 111 مورد جدید و سه مرگ و میر بیشتر.

* بانک مرکزی ژاپن گفت: این امر در مقیاس برخی از عملیات مانند دراز مدت تحقیقات و مطالعات برای مقالات دانشگاهی پس از تصمیم دولت برای اعلام وضعیت اضطراری است. آن را ادامه خواهد داد به انتشار شاخص های کلیدی اقتصادی به عنوان معمول است.

* استرالیا افسر ارشد پزشکی گفت: محققان تجزیه و تحلیل داده ها به کمک دولت طرح بهبود پس از مستند اقدامات آن را خریداری برخی از زمان.

* فیلیپین تمدید آن مستند و قرنطینه اقدامات تا پایان ماه آوریل است.

* اندونزی تایید درخواست توسط جاکارتا دولت برای تحمیل بیشتر در مقیاس بزرگ اجتماعی محدودیت در سرمایه است.

* هند اجازه خواهد داد که محدود صادرات یک ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل سلاح در مبارزه با ویروس.

* خودروساز ژاپنی نیسان گفت: فروش خود را در چین کاهش یافت 44.9% از یک سال پیش از آن در ماه مارس است.

خاورمیانه و آفریقا

* اکثر کشورهای خاورمیانه در حال دیدن نگرانی های روزانه را افزایش می دهد در موارد اما این منطقه هنوز هم شانس برای مهار آن گسترش ارشد که مقام گفت.

* Coronavirus در نهایت می تواند آلوده بین 10 ، 000 و 200 ، 000 نفر در عربستان سعودی, پادشاهی, وزیر بهداشت گفت.

* مصر خواهد شد و هر گونه ممنوعیت عمومی مذهبی تجمعات در طول مقدس اسلام روزه ماه رمضان شروع در حدود دو هفته است.

* آفریقای جنوبی اصلی سلامت کارگران اتحادیه های برنامه ریزی شده برای به چالش کشیدن دولت در دادگاه روز سه شنبه بیش از کمبود دنده محافظ برای کارکنان خط مقدم.

اقتصادی خرید اینترنتی

* بازارهای سهام آسیا در روز جمعه پس از دو جلسه تیز سود به سرمایه گذاران خود خو خوش بینی در مورد کوروناویروس در حالی که مرگ عوارض هنوز نصب در سراسر جهان است. [MKTS/لکه]

* انگلیسی کارفرمایان تقاضا برای کارکنان کاهش یافت در ماه مارس با پست های خالی شغلی پیمانکاری برای اولین بار در نزدیک به 11 سال به عنوان همه گیر آورده استخدام فعالیت را متوقف کند.

* نیوزیلند کسب و کار اعتماد به نفس به شدت کاهش یافت و در ماه آوریل با کلیدی ترین فعالیت های شاخص ضربه پایین ضبط نگرانی بیش از این آسیب اقتصادی از این بیماری همه گیر.

* دارایی منطقه یورو وزرای امید به توافق بر سر اقدامات نصف ارزش یک تریلیون یورو برای تامین مالی بهبود از coronavirus یک بحث است که کاشته شدند.

* تهمت و دولت خواسته کنگره برای اضافی $250 میلیارد دلار در اورژانس کمک های اقتصادی برای ایالات متحده کسب و کار وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

* ایالات متحده فرصت های شغلی کاهش یافت و در ماه فوریه نشان می دهد که بازار کار شد و از دست دادن حرکت و حتی قبل از اقدامات سختگیرانه برای کنترل شیوع توقیف کسب و کار.

* آمریکای لاتین دارایی های خود را گسترش داده بازیابی به جلسه دوم روز سه شنبه به عنوان ریسک دارایی شد لبه پنجره رساند تا توسط امیدوار است که شیوع کروناویروس تا به حال به اوج خود رسید و در چندین نقاط داغ.

* اسلوونی ارسال خواهد شد “بالا” کسری بودجه و بدهی های عمومی را افزایش می دهد در این سال مالی شورای اسلامی گفت: در روز سه شنبه.

* پرتغال افزایش آن خطوط اعتباری برای کسب و کار مبارزه به 4.2 میلیارد یورو در روز چهارشنبه پس از آن تقویت شده توسط یک دولت بسته کمک از کمیسیون اروپا.

* ژاپن به فروش خواهد شد یک رکورد مقدار اضافی اوراق قرضه این سال مالی به ارزش بیش از $165 میلیارد و زور زدن صنعتی جهان سنگین ترین بار بدهی.

* تایلند تایید اقدامات به ارزش 58 میلیارد دلار در روز سه شنبه.

* نزدیک به 140 مبارزات انتخاباتی گروه ها و سازمان های خیریه خواست صندوق بین المللی پول و بانک جهانی G20 دولت و طلبکاران خصوصی برای کمک به فقیرترین کشورهای جهان از طریق بحران لغو بدهی های خود را پرداخت.

* صندوق بین المللی پول گفت که با توجه به نیجریه درخواست برای $3.4 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری برای مبارزه با تاثیر از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im