چین گزارش داد یک کاهش چشمگیر در coronavirus عفونت در روز پنج شنبه. اما دانشمندان هشدار داد که ممکن است در گسترش و حتی با سرعت بیشتری از آنچه قبلا اعتقاد بر این بود.

* مرکزی چین هوبئی استان تا به حال 349 جدید تایید موارد در روز چهارشنبه از 1,693 یک روز زودتر و پایین ترین سطح از ژانویه. 25. مرگ و میر افزایش 108 از 132 روز قبل آوردن به کل در چین به بیش از 2,100 مرگ و میر و 74,000 موارد است.

* چهره های جدید شامل کم کردن 279 موارد در استان که مورد تایید نیست. بدون توضیح داده شد. به استثنای کسر این موارد جدید در روز چهارشنبه در ایستاده بود 628 هنوز افت قابل ملاحظه.

* صدها نفر از مسافران متحرك یک کشتی کروز در ژاپن در روز شنبه پس از برگزار شد در هیئت مدیره در قرنطینه برای بیش از دو هفته است.

* دو سالمند مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی مرده بود از این بیماری است.

* مقامات ژاپنی گفت: 79 مورد جدید کشف شده در هیئت مدیره آوردن مجموع به حداقل 620 بیش از نیمی از موارد شناخته شده در خارج از سرزمین اصلی چین است.

* بیش از 100 دلار هنگ کنگ از ساکنان که قرنطینه در کروز فرود آمد و صبح روز پنجشنبه در مرکز مالی که در آن آنها خواهد شد بیشتر از 14 روز از قرنطینه.

* کره جنوبی گزارش سنبله در عفونت با 23 نفر مربوط به کلیسای جماعت از 14 روز چهارشنبه در چه مقامات بهداشت به نام “سوپر پخش كردن, رویداد”.

* این بیماری همه گیر است که در حال حاضر مختل رشد اقتصادی در چین و گسترش به کشورهای دیگر می تواند از خط خارج شدن یک “بسیار شکننده” پیش بینی بهبود در اقتصاد جهانی در سال 2020 صندوق بین المللی پول هشدار داد.

 

* چینی ها تولید موتور است که قدرت زیادی از اقتصاد جهان در حال تلاش برای راه اندازی مجدد پس از تمدید سال جدید قمری شکستن مانع سفر و قرنطینه محدودیت.

* چین قطع معیار نرخ وام به عنوان به طور گسترده ای انتظار می رود به عنوان اعتراض به کاهش هزینه های مالی برای کسب و کار در یک ویروس-آمار اقتصاد است.

* فدرال رزرو سیاستگذاران اذعان جدید و خطرات ناشی از شیوع ویروس اما با احتیاط خوش بینانه در مورد توانایی خود را به نگه داشتن نرخ بهره ثابت در سال جاری دقیقه از بانک مرکزی آخرین نشست نشان داد.

* رهبران مالی جهان در 20 اقتصاد بزرگ (G20) انتظار می رود متوسط وانت از رشد اقتصاد جهانی در سال جاری و آینده اما دیدن این اپیدمی به عنوان یک خطر است.

* چین نمی خواهد از ارسال هر گونه مقامات به نشست گروه 20 متشکل از وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در ریاض برگزار می شود در فوریه 22, 23.

* ژاپن است که به عنوان میزبان بازی های المپیک تابستانی 2020 در ماه جولای دیدم خارجی آن تعداد بازدید کننده سقوط برای چهارمین ماه ژانویه با واضح تر سقوط می رود.

* چین وزارت مالیه گفت که مقابله با هر گونه سوء استفاده از بودجه ویژه به منظور پرداخت هزینه برای مبارزه با ویروس.

* خلبانان خارجی در برخی از چینی شرکت های هواپیمایی باید در بازگشت به کشورهای خود. آنها با توجه به مشاغل دیگر پس از قرار داده شده در مرخصی بدون حقوق به عنوان تقاضا می افتد به دلیل coronavirus.

* مغولستان را حفظ خواهد کرد, همه مدارس تعطیل تا مارس 30 برای جلوگیری از coronavirus از گسترش در کشور است.

* تایلند کابینه رای دادن در این ماه در بیشتر اقدامات برای سرپا نگه داشتن تا اقتصاد خود را پس از coronavirus.

* ایتالیا, این منطقه یورو سومین اقتصاد گفت: ممکن است مجبور به قطع آن سال 2020 پیش بینی رشد اگر coronavirus به طور قابل توجهی اثرات آن است.

* اکسون موبیل آذربایجان شرکت دولتی نفت آذربایجان و رویال داچ شل پیوست یک لیست در حال رشد از شرکت های نفتی که از لندن بین المللی نفت, هفته, یکی از بزرگترین صنعت نفت کرده است.

* بازارهای سهام آسیا نیز روز پنج شنبه با حمایت یک سقوط در coronavirus موارد و انتظارات بیشتر چینی محرک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de