ESI benefit, esi contribution, esi contribution rate fy 2019-20, esi card eligibility, registration, esi contribution employer and employee,این ESI مزایای عبارتند از: پزشکی, زنان و زایمان و ناتوانی و وابسته به منافع کارکنان بیمه تحت ESI عمل می کنند.

در نظر داشتن همه گیر در قالب Coronavirus (Covid 19) در کشور یک آرامش در مقررات کارکنان دولت بیمه کشاورزی (ESI) قانون سال 1950 آورده شده است در مورد. مدیر کل شرکت ESI (ESIC) به آرامش پر کردن دوره ESI سهم برای کارفرمایان 15 روز. وجود خواهد اما نمی تواند هر گونه تاثیر در کارکنان مشغول به کار در موسسات و کمک به ESI. این ESI مزایای کارکنان را ادامه خواهد داد به ارائه به عنوان معمول است.

این شرکت تا اطلاع کارفرمایان که به سهم خود برای ماه فوریه سال 2020 و مارس سال 2020 می تواند زمینه تا 15 مارس سال 2020 و 15 مارس سال 2020 به جای 15 مارس و آوریل 15th بود.

اخبار مرتبط

در مورد هر کارمند و کارفرما مکلف به پرداخت سهم خود را و همچنین کارمند کسر سهم از دستمزد و پرداخت این سهم به ESI در ظرف 15 روز از آخرین روز از ماه تقویم است که در آن سهم به علت است.

به این آرامش ESIC بخشنامه آمده است که “ارائه مقررات 31 باید به عنوان خوانده شده که 45 روز به جای 15 روز برای این سهم قابل پرداخت برای ماه فوریه و مارس ،

این ESI میزان سهم برای سال مالی 2019-20 غرفه در 4 درصد که شامل کارفرما سهم از 3.25 درصد و کارمند سهم از 0.75 درصد است. این ESI سهم نرخ تجدید نظر رو به پایین از 1 ژوئیه 2019.

این ESI مزایای عبارتند از: پزشکی, زنان و زایمان و ناتوانی و وابسته به منافع کارکنان بیمه تحت ESI عمل می کنند. این طرح فراهم می کند کامل مراقبت های پزشکی به کارمند ثبت شده تحت ESI عمل 1948 در طول دوره از عجز خود را ترمیم از سلامت خود و ظرفیت کاری. آن را فراهم می کند کمک های مالی برای جبران از دست دادن دستمزد در طول دوره خود خودداری از کار به دلیل بیماری های زنان و زایمان و اشتغال آسیب و در طول بستری در هر ESI بیمارستان.

ESI عمل را پوشش می دهد آن دسته از کارکنان که دستمزد ماهانه در حال 21,000 تومان یا پایین تر. در ماه دسامبر سال 2016 دستمزد محدودیتی برای تحت پوشش قانون تجدید نظر شده بود از 15,000 تومان در هر ماه به 21,000 تومان در هر ماه است.

وجود دارد که تخمین زده شده حدود 3.6 کرور کارکنان برگزاری ESI کارت و 12.85 لاخ کارفرمایان تحت قلمرو اجراء ESI. این ESI عمل عمدتا caters به کسب و کار و مکان های که در آن 10 یا بیشتر افراد شاغل هستند و بنابراین در مورد هر دو سازمان و unorganised بخش است.

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی