سن آنتونیو — بیش از 100 شرکت فرود در مرکز کنوانسیون در این هفته به امید نشان دادن مرز مقامات محصولات آنها باور دارند که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به انجام میهن ماموریت های امنیتی.

مرز امنیت نمایشگاه جلب 1,100 شرکت کنندگان در این سال از جمله کارکنان از 50 فدرال و ایالتی و محلی سازمان های اجرای قانون. این رویداد پانل و سخنرانی های ارشد DHS مقامات به معنای به بخش خصوصی یک درک بهتر از آنچه مورد نیاز است و چگونه برای رفتن در مورد انجام آن نیاز دارد. این نمایشگاه بخشی به مقامات دولتی در فرد و فرصتی برای تست کردن برخی از آخرین تکنولوژی ها و محصولات.

IMG_3820.JPG

حضور بیش از دو برابر شده پس از 500 مهمان در سال 2018 به عنوان برگ برنده دولت قرار می دهد تمرکز سنگین در مرز دیوار و بودجه برای مرز سازمان است. در این سال شرکت با محصولات اعم از biohazard سیستم های تشخیص و تصویربرداری مادون قرمز برای خوانندگان پلاک و اسکنر شبکیه شد در سایت.

یک نردبان به عنوان بلند به عنوان مرز دیوار

با صدها مایل از مرز حصار بالا رفتن بین ایالات متحده و مکزیک, مرز, گشت ممکن است نیاز به یک راه سریع و آسان برای دسترسی به بالای حصار برای نادر اما نه بی سابقه مناسبت است که کسی یا چیزی می شود در بالای صفحه.

Telesteps نشان داد که چگونه آن نردبان تلسکوپی قابل حمل است و می تواند بیرون کشیده و به پایه 18 فوت قد ارتفاع بیشتر از حصار مرزی. بر خلاف گام نردبان آنها صرفا عمودی و سقوط بود و تنها سه فوت قد.

0.jpg

کوچک اما قدرتمند که رادارهای کشف هواپیماهای بدون سرنشین یک مایل دور

Echodyne که بزرگترین سرمایه گذار است که بیل گیتس می سازد 3D رادار سنسور است که می تواند مورد استفاده برای شناسایی و ردیابی هواپیماهای بدون سرنشین که پرواز در نزدیکی مرز. سنتی رادار مانند یک مورد استفاده توسط یک فرودگاه کنترل ترافیک به نظر می رسد مانند یک ظرف است که به طور مداوم می چرخد برای تشخیص فعالیت ارائه داده های دو بعدی شبکه. این EchoGuard الکترونیکی است و نه هر گونه قطعات در حال حرکت. عادی رادار می تواند اسکن یا افق یا آسمان, اما این یکی می توانید مقدار زیادی از آسمان و بخش های گسترده ای از زمین. فعالیت است و سپس منعکس شده بر روی یک صفحه نمایش به طوری که کاربران می توانید ببینید شبیه به فرودگاه کنترل هر دستگاه است که انتقال یک سیگنال آن را به عنوان مگس.

این رادار می تواند تشخیص دهد یک مینی هواپیماهای بدون سرنشین از نیم مایل دور و بزرگتر هواپیماهای بدون سرنشین یک مایل است. مدیر عامل شرکت Eben فرانکنبرگ گفت: راه اندازی سه نفر از رادار و مواجهه با آنها را نسبت به نقاط مختلف زمین و آسمان را به اپراتور یک تصویر ثابت از همه اطراف.

IMG_3825.JPG

یک کم آبی راه حل برای مهاجران و عوامل

DripDrop تولید یک به صورت جداگانه بسته بندی شده با طعم پودر است که می توان ریخت و به یک بطری آب را به سرعت به کمک کسی که کم آبی است. هر بسته حاوی الکترولیت سطح که با سازمان بهداشت جهانی “oral rehydration راه حل” سطح. آن را تا سه بار این الکترولیت ها به عنوان نوشیدنی های ورزشی, اما کمتر شکر.

آن ساز است و نه نوشابه و نه شرکت های دارویی. محصول اختراع شد دو دهه پیش توسط یک پزشک مشغول به کار در گواتمالا در سال 1993 شیوع وبا. دکتر تا به حال تلاش برای درمان افراد مبتلا به کم آبی شدید به خصوص کودکان که تف بد مزه شور نوشیدنی. هنگامی که او آمد به آمریکا آمد تا با DripDrop. میوه آن طعم شامل یکی که سلیقه مانند یک Jolly Rancher که درخواست تجدید نظر به کودکان است.

این می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط گشت مرزی در مناطق دور افتاده و می تواند با توجه به خشک مهاجران پس از آنها به زندان برده شد.

سکوت کشورهای عضو اکو دوستانه ATVs

تمیز و خاموش — واژه ای که به طور معمول در ارتباط با وسایل نقلیه همه زمین. DRR ایالات متحده آمریکا توصیف آن خفا برقی تی به عنوان یک ایده آل خودرو امداد و نجات برای مردم از دست داد در پارک های ملی و یا مناطق دور افتاده است که یک خودرو معمولی یا نمی توانید دسترسی داشته باشید و یا حیوانات مزاحم و آلوده در یک منطقه حفاظت شده است. این شرکت فکر می کند می تواند در امتداد مرز در شرایطی که گشت مرزی نیاز به رویکرد فعالیت های مشکوک را بدون اینکه شناسایی شده است.

این شرکت ایجاد شد و حدود 20 سال پیش به منظور ایجاد ATVs که امن برای کودکان زیر یک حادثه که درگیر صاحب فرزند. کودک پسند ATVs تا به حال بطور قابل توجهی بیشتر ویژگی های ایمنی از موارد دیگر در بازار است. دو سال پیش این شرکت در زمان عمل پس از یادگیری است که جستجوگران در کارولینای شمالی بودند که با داشتن مشکل پیدا کردن گم شده autisitc کودکان است. صدا را جستجو وسایل نقلیه می تواند ترساندن کودک حساس به صداهای بلند و منجر به او برای پنهان کردن از امدادگران.

در حال حاضر این شرکت فکر می کند آنچه در آن اختراع برای یک هدف نیز ممکن است در خدمت دیگری است. دوستدار محیط زیست ATVs ساخته شده با 1000 قطعات کمتر از یک به طور منظم ATV و سفر می تواند تا 35 مایل در هر ساعت. آنها باتری عمل می کنند و 150 مایل است. آنها نیز منتشر می کنند کمتر گرما — باد کردن زمانی که آن را 100 درجه در مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت