کار این وزارت تعیین کرده است تا 20 اتاق کنترل پان هند.

وزیر کار Santosh Gangawar خواسته است states/UTs برای تعیین گره افسران هماهنگ با 20 اتاق کنترل توسط وزارت برای کاهش مشکلات کارگران در میان coronavirus مستند. Gangawar شات کردن یک نامه متحده پس از آن پدید آمده است که بیش از دو سوم از شکایات دریافت شده توسط اتاق کنترل مربوط به متحده/اتحادیه سرزمین.

کار این وزارت تعیین کرده است تا 20 اتاق کنترل پان هند به آدرس دستمزد مربوط به نارضایتی و برای کاهش مشکلات کارگران مهاجر در میان مستند. این کارگران شکایت redressal مراکز تعیین شد تا پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود گسترش در سراسر کشور مستند تا مارس 3, با مشروط تسهیلات از 20 آوریل در برخی از مناطق.

اخبار مرتبط

“وزیر کار Santosh Gangwar درخواست دولت های مختلف/UT دولت برای تعیین گره افسر از کار گروه به منظور هماهنگی با اتاق کنترل توسط اتحادیه دولت برای پرداختن به مسائل مربوط به کار و کارگران در این کشور در این مستند اعلام کرد برای مبارزه با COVID-19 همه گیر” یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

در نامه ای به ضرب گلوله کشته شده توسط Gangwar روز جمعه به کار وزرای متحده/UTs او گفت: “تلاش های هماهنگ دولت مرکزی و دولت های مورد نیاز به منظور حل و فصل نارضایتی کارگران است.”

در ابتدا کنترل اتاق نگران بودند با دستمزد مربوط به شکایات مربوط به مرکزی حوزه و مسائل مهاجر کار وزارت گفت. اما مشاهده شده است که از مجموع 2,100 شکایات دریافت شده در 20 اتاق کنترل تا جمعه 1,400 مربوط به دولت های مختلف/UT دولت آن را اعلام کرد.

کار بودن همزمان موضوع مهم این است که هماهنگی مناسب تاسیس شده است با دولت های مختلف/UT دولت برای حل و فصل نارضایتی وزیر گفت. وزیر همچنین ارسال فهرست 20 اتاق کنترل مرکزی همراه با نام افسران deputed توسط دولت مرکزی برای مرجع آماده.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im