لا صنفی معلمان خواسته defunding پلیس و منشور ‘توقف’ قبل از بازگشایی مدارس

لس آنجلس صنفی معلمان صادر مقاله پژوهشی استدلال مدارس در منطقه نمی تواند بازگشایی بدون سیاست خاص مقررات در محل اعم از اجباری ماسک صورت به “توقف” در مدارس و defunding از پلیس.

با کلاس مجموعه ای برای شروع در اوت. 18, ایالات معلمان لس آنجلس یک اتحادیه متشکل از 35,000 اعضای مشخص شده یک سری از خواسته ها است که باید به ملاقات کرد قبل از بازگشایی مجدد

این اتحادیه تاکید کرد نیاز به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus از جمله دانش آموزان اختصاص به کوچک منزوی, گروه, صورت, ماسک, تجهیزات حفاظتی و مدرسه و دانشگاه بودن پیکربندی مجدد اجازه می دهد تا حداکثر ممکن اجتماعی فاصله.

این مقاله استدلال می کرد که همه گیر “بر” نابرابری در ایالات متحده است.

“این COVID-19 همه گیر در ایالات متحده تأکید عمیق سهام عدالت و چالش های ناشی از ما عمیقا نژادپرستانه به شدت نابرابر جامعه” مقاله بخوانید. “بر خلاف کشورهای دیگر که تشخیص حفاظت از زندگی است کلیدی برای حفاظت از معیشت ایالات متحده انتخاب کرده است به اولویت بندی سود بیش از مردم است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به زور مردم را به بازگشت به کار در مقیاس بزرگ بستگی به محدودیتهای فیزیکی مدارس بنابراین پدر و مادر باید مراقبت از کودکان. در لس آنجلس این به معنی افزایش خطر ابتلا به خصوص در سیاه و سفید و قهوه ای کار جوامع که در آن مردم هستند احتمال بیشتری برای ‘ضروری’ شغل کافی و مراقبت های بهداشتی سطوح بالاتر موجود شرایط بهداشتی و به زندگی شلوغ مسکن.”

“در ضمن آن ادامه داد: “پاداش بهبود اقتصادی تعلق گرفتن تا حد زیادی به رنگ سفید و خوبی کردن جوامع است که تا حد زیادی شده است محافظت از بدترین بیماری همه گیر اثرات.”

این اتحادیه همچنین چندین سیاسی خواسته است که تراز وسط قرار دارد با تماس بودن ساخته شده توسط دموکرات ها در سراسر کشور از جمله defunding پلیس و مدارس.

“خشونت پلیس علت مرگ و تروما برای مردم سیاه و جدی بهداشت عمومی و اخلاقی موضوع” اتحادیه گفت. “ما باید تغییر فصل مقدار پول اختصاص داده شده به پلیس به آموزش و پرورش و دیگر نیازهای اساسی مانند مسکن و بهداشت عمومی.”

به عنوان منشور مدارس اتحادیه خواستار “توقف.” این مقاله معتقد است که آنها “تخلیه منابع” از مدارس دولتی و ادعا کرد که آنها “دو غوطه ور” در طول همه گیر با در نظر گرفتن فدرال کمک مالی حتی اگر خود دولت بودجه را کاهش نمی.

این مقاله به پایان رسید با یک بخش با عنوان “در نتیجه: عادی نبود کار برای ما قبل از. ما نمی تواند به عقب برویم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر