KSIA پیشنهاد چند مجتمع صنعتی در Mangaluru را Baikampady منطقه

این Kanara صنایع کوچک انجمن (KSIA) آمده است تا با یک پیشنهاد برای ایجاد چند مجتمع صنعتی در Baikampady منطقه صنعتی اینجا.

KSIA جمهور Ajith Kamath گفت BusinessLine که Baikampady ترین و در پی پس از منطقه صنعتی در Mangaluru و در مقیاس کوچک صنایع می خواهید به راه اندازی واحدهای خود را وجود دارد. این منطقه در حال حاضر مواجه شدید فضای بحران به طور کامل اشغال شده با حدود 600 واحد او اشاره کرد.

یک تحقیق میدانی نشان داد که در حالی که بسیاری از صنعتگران علاقه مند به راه اندازی واحد وجود کمبود فضا و محیط حمایتی هستند و عمده مانع است. با راه اندازی چند مجتمع صنعتی با زیرساخت های لازم و اکوسیستم منسجم محیط زیست ایجاد می شود که تشویق بسیاری از کارآفرینان برای راه اندازی صنایع را در Baikampady, او گفت:.

پلاگین و بازی پیچیده

چند سطحی plug-and-play مجتمع صنعتی مدل مسکن برای کارآفرینان آینده نگر و آدرس فعلی فضای بحران در منطقه صنعتی او اضافه شده است.

حاکی از این است که چند طبقه واحد بهبود خواهد یافت زمین در فضا استفاده و کمک به ایجاد آینده ظرفیت او گفت: تمام امکانات به اشتراک گذاشته خواهد شد در این پروژه پیشنهاد شده است. آن را نیز می تواند کمک به صرفه جویی در هزینه های لجستیک.

Kamath بیشتر گفت: KSIA پیشنهاد envisages یک بلوک اصلی برای مسکن های مختلف واحدهای صنعتی و خدمات بلوک مسکن برق اصلی کنترل پانل کمپرسور و غیره. وجود خواهد داشت یک پالت ركنج تسهیلات برای ذخیره سازی مواد خطرناک. این مجموعه همچنین ویژگی های چند سطحی پارکینگ خودرو تاسیسات مشترک تصفیه فاضلاب و پساب تصفيه.

پیشنهاد برای پیچیده پدید آمده از رسمی درخواست های دریافت شده از چند کوچک صنعتگران و کارآفرینان Kamath گفت.

اگر پیشنهاد materialises آن خواهد بود کارناتاکا اول چند مجتمع صنعتی با پلاگین و بازی و امکانات او اضافه شده است.

این پروژه تخمین زده شده است که به هزینه ₹50-60 کرور پیش بینی به تخصیص دادن به 68 واحد به کارآفرینان است. این KSIA در حال حاضر ارائه این پیشنهاد به کارناتاکا دولت صنایع کوچک شرکت توسعه گفت: Kamath, و اضافه کرد که دولت می خواهد به پیاده سازی این پروژه در PPP (public private partnership) حالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de