Kotak Mahindra Bank اعلام کرد 7,500 تومان کرور روپیه به فروش از طریق موضوع تازه

در فوریه 18, بانک مرکزی هند (RBI) اجازه داده بود KMB شش ماه جدول زمانی برای کاهش پروموتر سهم به 26 درصد است.

Kotak Mahindra Bank (KMB) روز چهارشنبه گفت: هیئت مدیره خود را تایید کرده است یک پیشنهاد برای افزایش سرمایه از طریق یک موضوع تازه 6.5 کرور سهام. در روز شنبه قیمت بسته شدن از Rs 1,160.65 اندازه از این موضوع با این نسخهها کار به Rs 7,544 کرور. پس از جمع آوری کمک های مالی پروموتر است سهام خود را در بانک می گیرند از 30 درصد به 29 درصد است.

“هیئت مدیره به جای آن تصویب افزایش سرمایه از طریق صدور سهام عدالت توسط بانک به 6,50,00,000 (شش کرور و پنجاه لاخ) سهام عدالت تومان 5 (پنج) هر طریق قرار دادن خصوصی دنبال کنید-در ارائه (‘اعضای این سازمان’) واجد شرایط موسسات قرار دادن (‘QIP’) و یا ترکیبی از آنها به عنوان ممکن است در نظر گرفته شده مناسب موضوع را به سهامداران تصویب و دولتی/قانونی/ قانونی مصوبات و الزامات به عنوان قابل اجرا”KMB گفت: در اطلاع رسانی به مبادلات سهام.

اخبار مرتبط

تحلیلگران ردیابی این بخش گفت: جمع آوری کمک مالی است که به طور عمده با هدف کاهش پروموتر است سهام خود را در بانک. Kajal گاندی تحلیلگر در ICICI مستقیم گفت: “سهم فروش است که به طور عمده برای کاهش پروموتر خطر است. آن نیز کمک خواهد کرد را در اعتماد به نفس سرمایه است.”

اعتماد به نفس سرمایه اشاره به پول مطرح شده توسط یک نهاد برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران آینده نگر در مورد آن سلامت مالی. در حالی که KMB است به اندازه کافی سرمایه گذاری شده پول مطرح شده از طریق فروش سهام بیشتر خواهد شد آرام سرمایه گذاران که ممکن است نگران برخی از بخش های کسب و کار خود از جمله نا امن خرده فروشی کتاب.

در پایان دسامبر 2019 بانک تا به حال نسبت کفایت سرمایه (ماشین) از 18.21 درصد در برابر نظارتی نیاز 11.075%. KMB را ردیف 1 نسبت 17.7%. تا سال 2020 شده است یکی از سخت برای سهام هند به بانک های خصوصی اما KMB است شانس یک ذره بهتر از همسالان خود. بانک بسیار خوب تشکیل شده عمدتا از بانک های خصوصی کاهش یافته 38.6 ٪ از زمان آغاز سال تقویم در حالی که KMB دهکدهای از دست داد 31 درصد.

بازارهای گرفته اند مطلوب نظر این بانک تصمیم به افزایش سرمایه در یک زمان از اختلال ناشی از شیوع Covid-19 به عنوان شرکت های با بزرگتر ذخایر نقدی بهتر خواهد بود آماده به جزر و مد در طول بحران. بانکداران سرمایه گذاری می گویند پس از شیوع سرمایه گذاران از آمدن به هند خواهد بود به دنبال سرمایه گذاری های خود را از یک چشم انداز بلند مدت و مشترکین به KMB این موضوع هستند به احتمال زیاد به را مشابه مشاهده.

در فوریه 18, بانک مرکزی هند (RBI) اجازه داده بود KMB شش ماه جدول زمانی برای کاهش پروموتر سهم به 26 درصد است. در پایان دسامبر پروموتر Uday Kotak برگزار شد 29.96 درصد از سهام خود در این بانک است.

پس از شش ماه دوره پروموتر نمی خواهد خرید هرگونه سهام این بانک تا خود را از خطر قطره به 15 درصد. “پس از آن مروج نمی خواهد خرید هر بیشتر پرداخت می شود تا رای گیری سهام سهام این بانک تا درصد مروج shareholding می رسد 15 درصد از PUVESC (paid-up رای گیری حقوق صاحبان سهام سرمایه) از بانک و یا مانند درصد بالاتر به عنوان ممکن است مجاز RBI از زمان به زمان” KMB بود گفت: مبادلات در ژانویه 30.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im