Kotak AIF به دنبال تغییر در قوانین و مقررات برای خرید DHFL فروشی کتاب

کمیته طلبکاران به حال تصویب یک طرح به دعوت جداگانه مناقصه برای سه جداگانه اوراق بهادار از DHFL – خرده فروشی غیر خرده فروشی و زاغه توانبخشی قدرت وام.

Kotak شرایط خاص صندوق متناوب asset manager است پیشنهاد برای وام دارایی های تحت محاصره دیوان مسکن امور مالی شرکت (DHFL). این صندوق مشتاق است که به طور مستقیم در دستیابی به استخر وام بدون همکاری با یک دارایی بازسازی شرکت (ARC). در حال حاضر جایگزین صندوق های سرمایه گذاری (AIFs) مجاز به خرید استخر وام بدون همکاری با قوس الکتریکی. صندوق نوشته شده به رگولاتور به دنبال تغییر در قوانین و مقررات به طوری که آن را می توانید اجازه داده می شود به طور مستقیم خرید وام, استخر, بدون همکاری با قوس الکتریکی و eyeing DHFL را عمده فروشی وام کتاب FE آموخته است.

Eshwar Karra, مدیر عامل شرکت Kotak شرایط خاص صندوق Kotak مشاوران سرمایه گذاری تایید کرد که این صندوق به قرار دادن در تلاش برای DHFL وام کتاب. “ترجیح ما این است که به طور مستقیم خرید وام استخر در ما AIF و ما در بحث با روند مشاور و مدیر. ما همچنین ساخته شده به نمایندگی رگولاتور به مجوز ویژه وضعیت بودجه به خصوص کسانی که در حال ثبت نام و حکومت هند رگولاتور برای خرید وام به طور مستقیم در کتاب خود به جای رفتن را از طریق ARC مسیر” Karra گفت: FE.

اخبار مرتبط

صندوق قابل درک است نوشته اند به مدیر برای DHFL R Subramaniakumar نیز به مشاور EY هند درخواست آن دسته-دوم جایگزین صندوق های سرمایه گذاری (AIFs) مانند خود مجاز به خرید وام استخرهای همه توسط خود را دارند. در حال حاضر قوانین حاکم بر فروش دارایی های وام به AIFs نیاز به یک قوس به یک شریک برای یک خریدار و در 15 درصد از ارزش فروش.

در حالی که AIFs حکومت Sebi همه وام فروش تحت حوزه بانک مرکزی هند. در نتیجه این صندوق با نزدیک شدن هر دو رگولاتور به دنبال آرامش از قانون است. “به عنوان یک AIF ما ساخته شده نمایندگی به تنظیم کننده اجازه می دهد تا یک AIF به سرمایه گذاری در NPAs (دارایی های غیر نمایشی) و دیگر دارایی تاکید کرد. این امر می تواند در جهت منافع همه ذینفعان اگر چنین بودجه با سرمایه مجاز به شرکت به منظور تسریع در حل و تاکید کرد وام” Karra گفت.

صندوق را ترجیح می دهند که کنترل مستقیم بر سرمایه گذاری خود را و یک دارایی مدیر Karra, گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد این موضوع از کمان’ توانایی خود را افزایش 15% سهم سهم به عنوان بسیاری از کمان به اندازه کافی سرمایه گذاری شده.

DHFL دریافت کرده است ابراز علاقه از 24 متقاضیان از جمله هر یک از Kotak مشاوران سرمایه گذاری و محفل ققنوس قوس همچنین بخشی از Kotak گروه با توجه به ارتباطات صادر شده توسط مدیر به طلبکاران شرکت.

کمیته طلبکاران به حال تصویب یک طرح به دعوت جداگانه مناقصه برای سه جداگانه اوراق بهادار از DHFL – خرده فروشی غیر خرده فروشی و زاغه توانبخشی قدرت وام.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im