کلکته پلیس مدنی مقامات کار شامل Covid-19 گسترش در شهرستان

با افزایش تعداد Covid-19 مورد گزارش از کلکته و آن دو شهر هوره پلیس اینجا شروع کرده اند آب بندی جاده ها و محلات خاص به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

منابع می گویند مناطق خاص در یک بخش ممکن است مشخص شده و مهر و موم شده به عنوان مهار مناطق.

به گفته مقامات پلیس کلکته آب بندی “توسط راه barricading” آغاز “خطوط و یا مناطقی که Covid-19 نفر در حال شناسایی”. برخی از جاده ها بسته شده اند و با گارد ریل برای جلوگیری از ساکنان از بیرون آمدن و برای جلوگیری از حرکت وسایل نقلیه را از طریق این مناطق است. ورود غیر خودی است منع شده است.

برخی از محلات از کلکته خود سنگر “به طور داوطلبانه”. برای مثال یک محل خاص در شمال حاشیه کلکته – به نام Baguihati – نصب شده تاشو گیتس در سراسر خطوط آن و bylanes. ایده این بود که به “متوقف کردن مردم و خارجی ها عبور کند”. این منطقه است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک برش کوتاه برای رسیدن به یک شاهراه عمده.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی در حال حاضر به ذکر است که نزدیک به 90 درصد از coronavirus موارد در بنگال گزارش شده از هر دو کلکته یا هوره. طی دو روز پنجشنبه و جمعه, West Bengal گزارش 24 و 22 مورد جدید به ترتیب بالاترین تک روز شده در سالهای اخیر است.

رئیس جمهوری نیز مطرح ترس از جامعه گسترش در برخی مناطق اگر مهار نشده است انجام می شود.

14-بعد قاب زمان

در یک جلسه اداری برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس دیروز نوری با اشاره به این که وضعیت در حال بدتر در “انتخاب مناطق” به خصوص در محلات خاص از کلکته.

با تعدادی از محله های فقیرنشین شهری و خانه های واقع در نزدیکی همسر در محل – سراسر شمال و جنوب و مرکزی کلکته – همچنان آسیب پذیر است.

“ما باید در اجرای این مستند به شدت. اجتماعی mingling است متوقف شود. در صورت لزوم استقرار پلیس مسلح,” او گفت:, و اضافه کرد که در کلکته و هوره باید به روز رسانی به “منطقه نارنجی” در آینده دوره 14 روزه. هر دو شناخته شده به عنوان “مناطق قرمز” توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

یک منطقه تعریف شده است به عنوان یک منطقه که در آن گزارش coronavirus موارد به دو برابر در یک دوره چهار روز.

در Kolkata, مکان های اطراف برخی از محله های فقیرنشین – که شامل متراکم آنهایی که مانند خطوط در Belgachhia, Ultadanga, Rajabazaar و Narkeldanga شده و مهر و موم شده. منابع در شهرستان مدنی بدن می گویند انتخاب خطوط هستند که مشخص شده به عنوان مهار مناطق و سنگر گرفتند. این sanitisation فرایند است.

شبیه سنگر قرار داده شده است تا در محلات و خاص جیب Bhowanipore یا Padmapukur خیابان (مسن جنوب کلکته محلات) و یا در خطوط اطراف Mukta Ram ببو خیابان (یکی از قدیمی ترین شمال کلکته محلات).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im