بسکتبال سالن از شهرت نام NBA افسانه کوبه برایانت به عنوان فینالیست برای افتخار کمتر از سه هفته پس از مرگ او.

سالن از شهرت منتشر شد غیر منتظره ای کوتاه لیست نام روز جمعه از ورزشکاران و نامزد دریافت اسکار افتخار بودن نام یک بازیکن نخبگان. سابق NBA ستاره تیم دانکن و Kevin Garnett پیوست برایانت در این لیست با توجه به آسوشیتد پرس. پنج نفر دیگر از جمله Tamika Catchings 10-زمان WNBA همه ستاره و چهار بار در المپیک مدال طلا نیز فینالیست.

فهرست تالار مشاهیر نامزد معمولا شامل 13 مرد و زن بازیکنان حرفه ای. این لیست کوتاه ساخته شده در این سال انجام شد عمدا و قبل از برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا در Jan. 26.

برایانت, 41, سفر با او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در خصوصی هلیکوپتر زمانی که آن را به سقوط نزدیک کالاباساس کشتن هر کس در هیئت مدیره. برایانت و دخترش یادبود برای برنامه ریزی Feb. 24 در مرکز استیپلز.

“ما آن را به دلیل وقاحت حتی قبل از کوبه مرگ است که ما فکر می کوبه و دانکن و گارنت را به آن” مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame رئیس جری News گفت. “ما تا به حال هرگز یک کلاس است که قوی و البته با کوبه مرگ آن اضافه شده بیشتر تمرکز است.”

سالن از شهرت را در سال 2020 کلاس اعلام خواهد شد در مارس 4 در کالج بسکتبال نهایی چهار در آتلانتا و القای مراسم برنامه ریزی شده است را در اسپرینگفیلد ماساچوست در اوت. 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im