Klobuchar تجمع لغو شد, پس از طولانی عدالت کیفری اعتراض

سناتور. ctq لغو یک تجمع در خانه اش در ایالت مینه سوتا پس از آن از خط خارج توسط معترضان.

تظاهر کنندگان فریاد “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “رایگان Myon” و “Klobuchar کردم به” اشغال یک مرحله تنظیم برای مینه سوتا سناتور در سنت لوئیس پارک برای یک ساعت دیر جمعه به تأخیر انداختن این تجمع سازمان یافته پیش از سه شنبه زمانی که دموکرات ها وجود دارد وزن در 2020 ریاست جمهوری اولیه.

این رویداد در نهایت لغو شد.

Klobuchar, 59, بود, رئیس دادستان مینه سوتا, پرجمعیت ترین شهرستان از جمله مینیاپولیس قبل از ورود به سنا در سال 2006 و پس از کار برای چندین سال در قانون شرکت های بزرگ.

در طول دوره تصدی خود را به عنوان دادستان منطقه مینه سوتا را Hennepin County او فرستاده میونگ Burrell, یک نوجوان سیاهپوست به زندان ابد 2002 مرگ 11 ساله Tyesha ادواردز. ادواردز کشته شد یک گلوله ولگرد در حالی که انجام مشق شب در خانه او.

اما یک خبر مربوط به تحقیقات منتشر شده در ماه ژانویه تنها چند روز قبل از آیووا قفقاز پرسش در مورد یکپارچگی بررسی و پیشنهاد بارل می تواند گناه باعث خواستار Klobuchar به رها کردن او در کاخ سفید پیشنهاد. کسانی که تماس تکرار شد در تلویزیون مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه و ABC را مشاهدهو به میزان کمتر از رای دهندگان در کمپین بلیزرز پس از او underdog وضعیت او را نجات داد از این بررسی با توجه به بالا-لایه نامزد.

مشابه تظاهرات مختل چندین متوقف می شود توسط پیت Buttigieg برانگیخته شده توسط رکورد خود را با جامعه سیاه و سفید در زادگاه خود از South Bend, Indiana. Buttigieg 38 بود Klobuchar ارشد رقیب در مسابقه قبل از او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در اوایل یکشنبه.

Klobuchar ریاست جمهوری آرمان های آویزان در تعادل جلوتر از روز سه شنبه چند دولت نامزدی مسابقه. بعد از قوی تر از انتظار می رود پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر او عدم درخواست تجدید نظر با اقلیت دموکرات او صدمه دیده در نوادا و کارولینای جنوبی متنوع تر اولیه رای گیری متحده است. برنی ساندرز, 78, حوزه های جلو-دونده برای تبدیل شدن به حزب دموکرات پرچمدار است و حتی ساخت یک بازی برای مینه سوتا است و در فاصله قابل توجه از انکار سناتوری خود همکار یک پیروزی در خانه دولت در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>