کیم جونگ سازمان ملل متحد با تشکر از کارگران ساختمان های توریستی منطقه گمانه زنی ها در مورد بهداشت: گزارش

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گزارش خود را ابراز امتنان از کارگران ساختمان در یک منطقه گردشگری در این کشور به عنوان شایعات در مورد سلامت خود را به گردش در سراسر جهان است.

“رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد ارسال کرده است قدردانی خود را به کارگران اختصاص داده شده است که خود را به ساختمان ونسن-Kalma توریستی منطقه” Rodong Sinmunملت اصلی روزنامه گفت: اوایل روز دوشنبه به وقت محلی با توجه به کره جنوبی Yonhap News Agency. کره مرکزی ایستگاه رادیو و تلویزیون انجام یک گزارش مشابهی که در حال رشد در میان گمانه زنی ها در مورد دیکتاتور سلامت.

مقامات کره جنوبی گفت: ساعت زودتر که کیم “زنده و سالم” در ونسن در منطقه پس از گزارش را شکست هفته گذشته که او در “خطر” پس از عمل جراحی و حتی ممکن است ناتوان.

شایعات در مورد کیم کاهش سلامت شروع به چرخش پس از او از دست رفته ظاهر در مارس 15, جشن تجلیل از پدر بزرگ خود را. اخیر تصاویر ماهواره ای به نظر می رسد برای نشان دادن رهبر قطار پارک شده در ایستگاه “خود ونسن مرکب از حداقل مارس 21.”

“قطار حضور ثابت نمی کند که محل نگهداری از رهبر کره شمالی و یا نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را, اما آن را قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور ساحل شرقی” شمالی 38, واشنگتن مبتنی بر وب سایت متخصص در کره شمالی مطالعات گفت: در روز یکشنبه ،

مقامات آمریکایی در حال نظارت بر وضعیت و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او معتقد است گزارش می دهد که کیم در عدم بیماری هستند “جعلی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im