کیم جونگ سازمان ملل متحد تعلیق برنامه ریزی شده نظامی حرکت می کند در برابر کره جنوبی

کیم جونگ سازمان ملل متحد دستور تعلیق اقدامات نظامی علیه کره جنوبی یک حرکت است که می تواند تنش های پس از کره شمالی منفجر کردن یک دفتر رابط ساخته شده توسط سئول و هشدار داد بیشتر تحریکات.

کیم در زمان سهام از وضعیت حاکم و معلق اقدام نظامی در برابر برنامه های جنوب در طول یک نظامی جلسه کمیسیون برای خود حاکم حزب کارگران کره رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز چهارشنبه گفت بدون توضیح. گزارش منتشر شده روز قبل از سالگرد 70 از شروع جنگ کره در سال 1950 یک نقطه عطف بود که گمانه زنی ها در مورد تشدید توسط پیونگ یانگ.

در همین حال کره جنوبی شناسایی نشانه هایی است که کره شمالی از بین بردن حدود 10 بلندگو در نظر گرفته شده برای تبلیغات پخش در امتداد مرز رسانه ها گزارش با استناد به ناشناس مقامات دولتی. سخنرانان تنها به تازگی نصب مجدد در میان تنش بین دو طرف است.

کیم رژیم در هفته گذشته تهدید به ارسال نیروهای خود را به خلع سلاح مناطق در نزدیکی مرز با کره جنوبی و بازگرداندن عملیات در 10 خط مقدم پست گارد که تعطیل شد, به عنوان بخشی از یک توافق با دولت کره جنوبی ماه Jae-در. رابط دفتر در کره شمالی شهرستان مرزی کائسونگ ترین بتن دستاورد از یک سری از نشست های بین دو کره رهبران در سال 2018 قبل از این غم انگیز خراب با فوق العاده, انفجار, به عنوان KCNA اعلام کرد.

آن شل کردن ببرن فقط به اندازه کافی برای جنوب به نفس کشیدن یک آه امداد گفت: Soo Kim یک برامدگی لبه طبقات سنگ پارسیان تحلیلگر سیاست. اما من نمی خواهد به عنوان خوانده شده این که کره شمالی در مورد چهره از آن در ادامه مسیر از اعمال فشار از جنوب.

در حالی که کیم چپ درب باز برای بیشتر تحریکات توسط تعلیق و نه لغو نظامی اقدام خود رژیم صعود کردن از هشدارهای مشابه قبل است. در ماه دسامبر یک کادر هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کریسمس حال حاضر پس از خواستار امتیازات در مذاکرات هسته ای اما کره شمالی نمی ارائه آن تهدید. در سال 2017, کره شمالی هشدار داد اعتصاب در برابر آمریکا, قلمرو گوآم که هرگز محسوس.

این ماه, کره شمالی دستور داد تا نیروهای خود را به کائسونگ را نیز به ترک اینتر-کره مجتمع صنعتی — به عنوان به خوبی به عنوان کوه Kumgang منطقه توریستی دیگر نمادین پروژه مشترک است که هر دو کشور. در روزهای اخیر این نگاه به ارسال میلیون ها نفر از جزوات به همسایه خود محکوم ماه دولت در اقدامی تلافی جویانه در برابر پیام های مشابه lofted شمالی در مرز با کره شمالی جداشدگان.

ضد کیم جزوات درخواست رهبران خواهر کیم یو جونگ به موضوع غیر معمول در بیانیه ای گفت که در آن زمان برای شکستن روابط با کره جنوبی و کره شمالی پس از آن منفجر کرد 15 میلیون دلار رابط ، ماه — یک طرفدار صلح-انتقاد از عمل در حالی که مجددا بر حمایت خود را برای احیای روابط اقتصادی با کشور رقیب است.

ماه پیدا کرده است خود را فشرده بین کره شمالی خواسته برای سهولت در تحریم فشردن آن لاشی اقتصاد با مطلب افزایش تدابیر نمایش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتوانه حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی به زور کیم به رها کردن سلاح های هسته ای. یک کره شمالی رسمی اخراج معاملات امضا شده بین ماه و کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان ضایعات کاغذ توصیف دولت کره جنوبی را به عنوان مقصر اصلى خود را شکست.

اگر چه کیم جونگ سازمان ملل متحد شده است تقریبا به عنوان مهم به عنوان خواهر کوچکتر او نشان داده است افزایش سرخوردگی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ایالات متحده (US) رئیس جمهور خودداری کرده است برای استراحت تحریم ها پس از سه چهره به چهره ملاقات با کیم موفق به تولید آنچه ما سمت به عنوان طرح قابل قبول به مقیاس کره شمالی برنامه هسته ای خود.

کیم رژیم یک انگیزه بزرگ برای نگه داشتن تنش از گرفتن خارج از کنترل و, باعث, بیشتر تحریم های بین المللی. کره شمالی اقتصاد چهره تازه سختی ها به دلیل مرزهای بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کره شمالی ساخته شده تحریک کردن از فشفشه چیزی است که به معنای واقعی کلمه ساخته شده یک انفجار بزرگ و افزایش درک از تنش اما نمی فشار همه چیز تا آنجا که پیونگ یانگ نمی تواند بعد از به دست آوردن اهرم در روند de-افزایش و مذاکره قطعنامه گفت: Mintaro اوبا یک دیپلمات سابق آمریکا که تخصصی در شبه جزیره کره مسائل.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *