Demonstrators بسیج در نزدیکی کاخ سفید به منظور بالا بردن آگاهی برای مخالفان زندانی در ایران و به برجسته کردن اهمیت ایران فرمانده نظامی قاسم سلیمانی از مرگ.

چند صد نفر در پارک لافایت در واشنگتن دی سی در یک شنبه صورتی که برگزار شد توسط کسانی که مخالف دولت از رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ، تظاهرات آمد ماه پس از ایالات متحده انجام یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن سلیمانی.

تظاهرکنندگان حاضر نشان داد برای حمایت از مردم و مجاهدین از ایران به عنوان شناخته شده مجاهدین برجسته ترین گروه مقاومت فعالانه در تلاش برای سرنگونی جمهوری اسلامی است.

بازنشسته سرهنگ وسلی مارتین بود که ارشد ضد تروریسم و حفاظت از نیروی افسر نیروهای ائتلاف در عراق صحبت می کرد در این مراسم مورد ستایش قرار داد و اهمیت سلیمانی مرگ است. او همچنین با اشاره به وضعیت اسفبار معترضان در ایران پس از صدها نفر کشته شده است.

ایستاده بر روی یک سکو آراسته با تعدادی از 1500 نمایندگی کشته شدگان در تظاهرات اخیر — مارتین با اشاره به “افراطی خشونت اعمال” توسط نیروهای امنیتی و سپاه در سرکوب تظاهرات.

“برای دهه سلیمانی قادر به حرکت در سراسر خاورمیانه با مصونیت از پاسخگویی. آخرین چیزی که این رهبر از یک شرکت-اعلام کرد سازمان تروریستی رود هنگامی که او وارد فرودگاه بغداد شد یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین,” او گفت: برای تشویق از جمعیت است.

Retired Col. Wesley Martin speaks at an event in Washington, D.C.
بازنشسته سرهنگ وسلی مارتین صحبت می کند در یک رویداد در واشنگتن ،

در تلافی کشتار, ایران, راه اندازی موشک در عراق پایگاه های مسکن سربازان آمریکایی در ماه گذشته باعث آسیب های مغزی برای ده. پس از حمله ایران به طور تصادفی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای مسافربری و کشتن تمام 176 در هیئت مدیره. در ابتدا رژیم دروغ و گفت: این یک شکست مکانیکی اما بعد اعتراف به سقوط.

“خیابان های پر بار دیگر با شهروندان ایرانی” سرهنگ گفت: از وحی است. “اثبات شده است به مردم ایران که هیچ کس در رژیم شکست ناپذیر است و همه را می خواهد و به عدالت به ارمغان آورد. این ضربه ای جدی برای یک سازمان است که قوانین با خشونت و ترس است.”

دیگر سخنران سابق جمهوری خواه در کنگره تد پو از تگزاس گفت: واشنگتن آزما که “جهان امن تر است” به دلیل سلیمانی بود که مسئول مرگ صدها نفر از سربازان آمریکایی مرده است.

“او شماره 1 تروریستی در جهان است. او را کشته است نه تنها ایران و سوریه اما آمریکایی” پو گفت. “امنیت ملی ما بهتر است و بنابراین آزادی مردم ایران. زندگی خود را تر هستند چرا که او از بین رفته است.”

سابق کنگره که بازنشسته شد در سال گذشته گفت که در علاوه بر این به حمایت لفظی کنگره باید به کمک مردم ایران با اعمال تحریم های بیشتر بر ایران و شرکت هایی که انجام کسب و کار با این رژیم است.

People in Washington, D.C., attend a demonstration against the Iranian government.
مردم در واشنگتن, دی سی, شرکت در تظاهرات علیه دولت ایران.

همچنین در حضور در این تظاهرات که امیر عمادی که پدر علی اصغر عمادی شد یک رهبر در میان مجاهدین و کشته شد در سال 2013 در دستور مستقیم از سلیمانی.

عمادی و پدر و مادر خود را از ایران گریخت و به عراق برای فرار از پیگرد قانونی در سال 1988 زمانی که او بود 1 ساله. با وجود بی ثباتی و خونریزی از منطقه در آن زمان خانواده اش ساخته شده و سپس تصمیم به ارسال او را برای زندگی با خانواده های دیگر در ایالات متحده عمادی گفت: واشنگتن آزما که پدر و مادر خود بودند نه تنها در این تصمیم.

“بسیاری از پدر و مادر فداکاری کردند,” او گفت:.

در سپتامبر. 1, 2013, ایران-حمایت شبه نظامیان به رهبری ابو مهدی Muhandis که او نیز کشته شده در ژانویه حمله هواپیماهای بدون سرنشین علیه سلیمانی با هجوم به اردوگاه اشرف در عراق است که پس از قرار حامیان مقاومت و کشته شدن بیش از 50 نفر است.

عمادی گفت که پدرش شنیده در مورد احتمال یک حمله و خواست برخی از اعضای جوان به فرار شد اما او ماند با ده ها تن از دیگران است.

“او رفت و در آنجا مقابل دروازه ایستاده بود و در آنجا با یکی دیگر از دوستان خود” عمادی گفت. “عراق [ارتش] نیروهای در آمد و فقط به ضرب گلوله او را. با استفاده از تفنگ در آمد و در آن یک شلیک به کشتن منظور از سلیمانی به Muhandis و پدرم کشته شد مبارزه برای یک علت او قربانی تمام زندگی خود را برای او قربانی یک پدر برای او قربانی بودن شوهر است.”

عمادی گفت که پدرش زندگی مجموعه “یک نوار بالا” برای او و که او تلاش می کند برای حفظ میراث خود را با کار به منظور بالا بردن آگاهی و مبارزه با رژیم را به سقوط.

او همچنین با اشاره به اهمیت سلیمانی مرگ است.

“آن را تسکین بود” عمادی گفت: در مورد یادگیری این سازمان کشته شده بودند. “این مرد است که مسئول مرگ پدر من. او مسئول زندانی کردن و سرکوب بسیاری از اقوام من در ایران و او را مسئول مرگ بسیاری از آمریکایی ها.”

عمادی گفت که او امیدوار است که اعتراضات خود ادامه خواهد داد و در ایران است و معتقد است که در این روز رژیم شماره یک روحیۀ تکرار توسط Martin در سخنرانی خود در روز شنبه.

“خامنه ای و رژیم او در حال رفتن به پایین و ما قصد داریم به زندگی می کنند برای دیدن آن” مارتین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de