کوین مک کارتی انتقاد پلوسی برای ایجاد ‘برکنار’ نظارت کمیته coronavirus امداد

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی ناودان سخنران نانسی پلوسی تصمیم به ایجاد یک خانه نظارت کمیته نظارت بر توزیع coronavirus بودجه امداد.

“سخنران پلوسی جاه طلبی برای ایجاد یک انتخاب کمیته coronavirus بحران نیست در مورد نظارت” کالیفرنیا جمهوری خواه توییتی در روز جمعه همراه با یک ویدئو کلیپ اخیر فاکس نیوز ظاهر. “او می خواهد برای بهره برداری از این بحران به منظور اساسا بازسازی امریکا و پیشبرد او را دستور کار سیاسی است.”

در این کلیپ مک کارتی استدلال ویژه نظارت پنل های اعلام شده توسط Pelosi این هفته “برکنار” از آنجا که coronavirus امداد لایحه که اخیرا به تصویب مقررات موجود به صورت سه نظارت اشخاص.

[اینجا را کلیک کنید برای تکمیل coronavirus پوشش]

مک کارتی گفت: آنچه که “اکثر گفتن در اینجا این است که چگونه پلوسی منصوب جناح اکثریت مجلس شلاق جیمز Clyburn به رئیس در این پانل با اشاره به یک گزارش که گفت: کارولینای جنوبی از حزب دموکرات گفته همکار دموکرات در یک کنفرانس تلفنی coronavirus امداد لایحه یک “فرصت فوق العاده ای برای بازسازی چیزهایی که برای ما مناسب دید.”

Clyburn را حفظ می کند که در نظر گرفته شده است از متن.

“این کمیته خواهد بود قدرت را به بررسی تمام جنبه های فدرال و پاسخ به کروناویروس و برای اطمینان از که مالیات دهندگان دلار در حال عاقلانه و کارآمد صرف شده برای صرفه جویی در زندگی می کند ارائه کمک و نفع اقتصاد ما” پلوسی گفت: در مورد تصمیم گیری برای ایجاد پانل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im