خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی در ارائه کپی از رئیس جمهور تهمت را امضا دولت از آدرس اتحادیه به جای یک مجلس نانسی پلوسی پاره.

“او خرد و حقیقت, بنابراین من خرد سخنرانی خود” پلوسی گفت آمریکا روز شنبه با توجه به سیاسی. “آنچه ما شنیده شب گذشته بود که یک رسوایی است.”

کالیفرنیا جمهوریخواه توصیف داستان های ارائه شده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه از جمله 100-year-old تاسکیگی Airman, سرتیپ بازنشسته ، ژنرال چارلز مک گی McGee را بزرگ نوه که “در آرزوی رفتن به فضا” و “یک مادر تنها Stephanie Davis و دوست داشتنی کلاس چهارم دختر Janiyah که دریافت یک فرصت بورس تحصیلی.”

“متاسفانه سخنران پلوسی بی حرکت شده و تصمیم به اشک تا خانه را کپی از آن سخنرانی. او تا به حال حق ندارد برای از بین بردن این سند به خصوص با چنین تاثیرگذار داستان American patriots. که سابقه ارائه شد قبل از مردم و متعلق به مردم آمریکا” مک کارتی گفت: در این طبقه از خانه اوایل جمعه شب 30 دقیقه پس از رئیس جمهور شد تبرئه دو مقاله از استیضاح در مجلس سنا.

مک کارتی گفت: امضا کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا تحویل داده خواهد شد به خانه منشی به آرشیو و برای آیندگان حفظ.

“آیا او آن را دوست دارد یا نه, این بزرگ آمریکایی داستان می خواهد به یاد تاریخ و نه پاک شده توسط سخنران,” او گفت:.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در هر دو مقالات مک کارتی تصویری منتشر شده از او با پاره شدن کاغذ و اعلام رئیس جمهور است “تبرئه برای زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de