کری: Coronavirus آمریکا است ‘بزرگ بیدارباش با توجه به تغییر آب و هوا

وزیر سابق امور خارجه با اشاره به کروناویروس به آمریکا “بزرگ بیدارباش با احترام” به تغییر آب و هوا و استدلال کرد که نادیده گرفتن کارشناسان آب و هوا را نتیجه بدتر از ویروس.

“واقعیت این است که coronavirus ممکن است امریکا را لحظه ای از حقیقت به این معنا است که بسیاری از ما ناامید بودند که ما از دست دادن این ظرفیت برای تصمیم گیری در کشور ما در دموکراسی ما چه پایه حقیقت این است که” این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری گفت. “و شده است وجود دارد یک نوع متفاوت از جنگ در حال وقوع این جنگ در علم است. این یک جنگ با دانشمندان. آن را یک جنگ بر واقعیت است.”

کری سپس استدلال کرد که نادیده گرفتن حقایق در مورد تغییر آب و هوا شبیه به حقایق نادیده گرفته می شود در مورد کوروناویروس.

“وجود دارد یکی دیگر از شباهت به این علت است که ما واقعا به یاد ماندنی انتخاب نسل حاضر است که در پاسخ به بحران آب و هوا. همان تمایل به تحریف حقیقت به قرار دادن سر خود را در شن و ماسه و توجه به حقایق و بیشتر برای گوش دادن به کارشناسان است که مشخص coronavirus که به ارمغان می آورد شما یک بیماری همه گیر است همان mischaracterization و اجتناب از حقیقت است که مشخص می شود, پاسخ به, آب و هوا و بحران آب و هوا.”

“Coronavirus ممکن است امریکا و جهان را از خواب بیدار کردن تماس ها با توجه به چالش آب و هوا به دلیل این است که در آینده ما. اگر شما فکر می کنم بیماری های همه گیر در حال بد امروز صبر کنید تا زمانی که شما به گرم شدن کره زمین در یک سطح بیشتری از آن در حال حاضر. و ما در حال رهبری وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru