کرالا جامعه آشپزخانه در خدمت 2.8 لاخ مواد غذایی بسته یک روز

پس از دو هفته عملیات جامعه آشپزخانه در کرالا در حال حاضر پخت و پز و توزیع 2.5-2.8 لاخ از مواد غذایی بسته در روز است.

در سراسر 1,255 جامعه آشپزخانه در 14 ولسوالی داوطلبان محتاط در مورد حفظ اجتماعی فاصله. از مجموع 179 آشپزخانه تابع زیر شهرداری شرکت های بزرگ. مناطق با بیشترین جامعه آشپزخانه Ernakulam, Malappuram, پلککد, تریواندروم و تریسور.

راه اندازی شده توسط دولت کرالا ابتکار است که در یک ماموریت برای اطمینان از همه گرسنگی در این مستند. جامعه آشپزخانه عمدتا به تهیه ضعیف تر بخش ها از جمله کارگران مهاجر, افراد بی خانمان و بی بضاعت بازسازی تحت Ashraya پروژه یکپارچه. تعداد زیادی از مواد غذایی بسته های داده شده و رایگان از هزینه.

خود مختار بدن

آشپزخانه در حال اجرا توسط محلی خود مختار بدن در ارتباط با دولت فقر-کاهش Kudumbashree پروژه مربوط به زنان داوطلب. تعاونی و سازمان های داوطلبانه نیز بخشی از همه کرالا ماموریت که داوطلبان به عنوان Arogya سنا (بهداشت و درمان ارتش) عمل محلی از طریق واتساپ گروه.

تا جمعه بعد از ظهر جامعه آشپزخانه را پخته و توزیع 33 لاخ مواد غذایی بسته است.

Kudumbashree آغاز شده است باز بیشتر از آن علامت تجاری Janakeeya (مردم را) رستوران. امروز 238 از آنها خدمت به بودجه وعده های غذایی. یک بسته برنج با دو طرف-ظروف و ترشی در منزل-تحویل برای کسانی که در پیشبرد رزرو. “رفتن با تخصیص بودجه برای مالی جاری ما به هر حال تا به حال برنامه ای برای باز کردن چنین eateries خدمت وعده های غذایی برای ₹25. با توجه به این مستند ما به ارمغان آورده اند قیمت پایین به ₹20” گفت: S Harikishore مدیر Kudumbashree که صادر شده است ₹23.64 کرور برای این ماموریت است.

جامعه آشپزخانه نیز آماده صبحانه و شام. در حالی که صبحانه متشکل از dosa/idli با sambar شام شامل roti و کاری است. این هزینه ₹20-30 یک بشقاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im