کرالا تبدیل کسرگد ساختمان به Covid-19 گرايش مرکز در چهار روز

فقط در چهار روز کرالا دولت موفق به تبدیل بخشی از آن هنوز به پایان خواهد رسید کالج پزشکی بیمارستان در کسرگد به Covid-19 گرايش مرکز.

شمالی منطقه که وابسته به همسایه کارناتاکا برای بسیاری از نیازهای پزشکی گزارش شده بیشترین تعداد 128 coronavirus بیماران در کرالا است. حداقل 10,836 افراد تحت نظر به این ویروس در این منطقه است.

شش بیماران بستری شده است به مرکز های جدید و وضعیت آنها گفته می شود با ثبات است.

“این Covid-19 گرايش مرکز در کسرگد کالج پزشکی فعالیت خود را آغاز کرده است. از آن زمان چهار سال برای تکمیل تبدیل کالج پزشکی بلوک به Covid-19 مرکز درمان” رئیس وزیر Pinarayi Vijayan بود روز دوشنبه گفت:.

هر چند کامل کالج پزشکی بیمارستان در این نزدیکی هست Ukkinadukka تصور در سال 2013 است و در عین حال برای تبدیل شدن به یک واقعیت ناتمام بلوک وجود دارد در حال حاضر تبدیل در سرعت رعد و برق به گرايش مرکز برای درمان coronavirus بیماران.

کسرگد این northermost نکته کرالا است تا حد زیادی وابسته به Mangaluru در کارناتاکا برای بسیاری از نیازهای پزشکی.

26-عضو تیم متخصص از تریواندروم روز دوشنبه در بازدید از این مرکز به بررسی و طرح روش تنظیم روابط از جمله هواکش. “ما باید اعتراف کرد شش بیماران در بیمارستان است. همه بیماران با ثبات هستند. به طوری که تیم ما بود و واقعا مفید در کسرگد,”,,,, Dr S S Santhosh کومار که رهبری این تیم از تریواندروم گفت: در Facebook post.

ساخت و ساز از کالج پزشکی بیمارستان با چهار بلوک شده اند در حال پیشرفت در یک حلزون پس از آن سنگ تهداب گذاشته شد در سال 2013.

با کروناویروس ترساندن همراه با Karanataka بستن مرزهای خود حتی برای بدحال مقامات بودند وادار به آمده تا با یک راه حل به استفاده از بخشی از کالج پزشکی بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران بودند که تا کنون بستری برای جداسازی بخش در منطقه و به طور کلی بیمارستان.

منطقه افسر پزشکی (بهداشت و درمان) دکتر Ramadas گفت: آنها مرتب 100 تخت در کنار چند ويژه به تهیه کردن به Covid-19 بيمار در امکانات جدید. این ظرفیت به خانه به عنوان بسیاری از 400 بيمار, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im