کرالا بدن تجارت درخواست جزئی بلند کردن اجسام از مستند

Ficci-کرالا منطقه از دولت خواست به نیمه بلند مستند تحمیل حساب Covid-19 در انتخاب صنایع و بخش های مانند غذاهای دریایی و الیاف سخت و زبر و بادام هندی و چوب و صنعت چوب و برنج و ادویه جات ترشی جات و مواد غذایی پردازش و ساخت و ساز در میان دیگران.

با فسخ خدمات در این بخش وجود خواهد داشت یک رکود جدی در بخش اشتغال. دولت باید ترتیبات لازم برای حفظ کارگران مهاجر شاغل در MSME بخش.

FICCI تسلیم پیشنهادات

FICCI با اشاره به این که قوطی کبریت صنعت با مشکل جدی طولانی مدت با مستند و دولت باید مجوز لازم برای شروع عملیات. صنعت بدن نیز درخواست تمدید مهلت قانونی برای بازپرداخت وام از زمان سه ماه تا یک سال. بسیاری از شرکت ها به احتمال زیاد به صورت مشکلات در گرفتن غرامت برجسته از بازار به دلیل مستند.

دیپاک L mc hammer, دولت, شرکت رئیس گفت که Ficci ارسال شده توصیه های جامع برای حل و فصل مسائل مواجه صنعتی و کسب و کار جامعه.

معافیت پی

آفتابی L Malayil رئیس, هندی, اتاق بازرگانی و صنعت به دنبال معافیت از پرداخت ESI, PF, جایزه, حقوق, در طول مستند دوره است. دولت باید با در نظر گرفتن پرداخت PF سهم به مدت شش ماه بدون محدودیت ₹15,000 سقف و گسترش سود برای واحدهای استخدام تا 200 نفر است. باید وجود داشته باشد یک فرمت در GST بازگشت پر کردن خرما برای MSME و تشکیل پرونده در اواخر مجازات باید در خود نگه دارد تا مارس سال 2021.

اتاق نیز خواست اجازه پرداخت GST عقب افتادگی در اقساط همراه با زمان پرداخت با تعطیلات دوره شش ماه بدون لغو ثبت GST, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im