در یک پیشنهاد به عمیق تر تاخت و تاز به منطقه مدیترانه و ایجاد پیوندی قوی با بخش گردشگری اسرائیل کرالا گردشگری نمایش داده می شود طیف وسیعی از ارائه در دو بعد بین المللی مدیترانه بازار گردشگری (IMTM) عادلانه در تل آویو.

این برای دومین بار است که کرالا شرکت در IMTM است که رسمی و حرفه ای نمایشگاه گردشگری بازار تجارت در اسرائیل است.

Sanjeev Kumar singla sv (sv), هند سفیر اسرائیل در بازدید از این کرالا غرفه در این نمایشگاه است.

Biju BS معاون کرالا گردشگری رهبری هیئت رسمی که شامل شرکای تجاری مانند کرالا Voyages Eastend هتل ها و استراحتگاه, Cnbc آیورودا رو به مشرق اکتشافات و Spiceland تعطیلات و معطر طبیعت هتل ها و استراحتگاه.

این هیئت برگزار شد و بسیاری از کلید جلسات با همکاران و شرکای تجاری خود از اسرائیل است. آن را نیز تا به حال یک جلسه با مدیر عامل Arkia خطوط هوایی.

دولت pavilion

کرالا غرفه ایجاد شد, در موضوع “انسان با طبیعت” سه دقیقه کمپین جدید فیلم راه اندازی شد به درخواست تجدید نظر به بالا spenders و برگشت.

IMTM که ادعا می شود بزرگترین سالانه حرفه ای گردشگری نمایشگاه در نوع خود در شرق مدیترانه را فراهم می کند, گردشگری, تجارت با یک پلت فرم برای دیدار با خروجی خریداران و تامین کنندگان مستقر در اسرائیل است.

“در سال 2019 کرالا گردشگری شرکت در IMTM برای اولین بار به آن احساس حضور در یک معتبر گردشگری رویداد. ورزش بخشی از ما تهاجمی برنامه ای برای دیده بانی برای بازارهای جدید در غرب آسیا در یک پیشنهاد به طور قابل ملاحظه ای افزایش footfalls از آن منطقه” وزیر گردشگری Kadakampally Surendran گفت.

در زمان های اخیر کرالا شاهد یک چشم انداز مثبت در ورود توریست از اسرائیل است. در سال 2016 در مجموع 10,927 بازدید گردشگران دولت از آن کشور و به شکل گل رز به 11,892 در سال 2017 و 15,339 در سال 2018 است. این پرواز مستقیم از تل آویو به کوچی آغاز شد که در ماه سپتامبر سال گذشته نیز کمک قابل توجهی در افزایش footfalls.

کرالا دارای ارتباط قوی با اسرائیل و قدیمی ترین شهرک در هند. اولین مهاجران یهودی بودند ملوانان و تجار که به جنوب هند در طول 900-500 سال قبل از میلاد و مستقر در اطراف باستان مرکز تجارت و بندر-شهر Muziris به نام Shingly توسط یهودیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی