کرالا برای راه اندازی کل سواد دیجیتالی کمپین

کرالا پیشنهاد برای راه اندازی یک کل سواد دیجیتالی کمپین با توجه به حصول اطمینان از سود ساخته شده توسط آن را از طریق انتقال آن به عنوان یک فراگیر مبتنی بر دانش در جامعه دید پایین به سطح ریشه چمن.

با عنوان ” من هم هستم دیجیتال,’ کمپین که توسط کرالا دولت آن ماموریت تحت وزارت فناوری اطلاعات و کرالا سواد ماموریت. از آن خواهد شد نورد در مردم مشارکتی مدل طناب زدن در منابع افراد و مدرسان از درون جامعه است.

این کمپین با هدف ایجاد ظرفیت جامعه قادر به لذت بردن از مزایای فن آوری دیجیتال و آموزش عمومی در مورد امنیت سایبری مسائل. آن را به دنبال ایجاد آگاهی در مورد e-حکومت و تجهیز آن را به استفاده از انواع سیستم عامل های دیجیتال است که از طریق آن خدمات تحویل داده می شوند.

عمومی خواهد بود همچنین آموزش در مورد افزایش اهمیت رسانه های اجتماعی و آموزش دیده برای محافظت در برابر سوء استفاده خود را. مبارزات انتخاباتی خواهد سرنشین در تریواندروم شرکت به زودی با انتخاب 50 استاد کارآموزان داشتن صدای دانش پایه از دست زدن به آنلاین این ابزار. در کنار پنج مدرسان از هر یک از 100 بخش از شهرستان انتخاب خواهد شد. استاد کارآموزان را آموزش بخش در سطح مدرسان که به نوبه خود را به مبارزات انتخاباتی خود را به محل مربوطه.

کسانی که مایل به همکاری با این کمپین به عنوان استاد کارآموزان نیاز به دانش پایه در فن آوری های دیجیتال و اینترنت و امکانات جدید رسانه ای و سایبری امنیت و باید متبحر با دست زدن به خدمات آنلاین معامله از خدمات آنلاین و استفاده از مالایایی به عنوان یک رسانه در کامپیوتر و گوشی های تلفن همراه. استاد کارآموزان اعطا خواهد شد گواهی بر تکمیل آموزش خود اذعان خدمات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر