کرالا برای اجرای “odd-even” سیستم برای وسایل نقلیه خصوصی پس از آوریل 20: گزارش

کرالا را پیاده سازی یک “odd-even” سیستم برای وسایل نقلیه خصوصی شبیه به دهلی نو با مشتقات جزئی محدودیت پس از آوریل 20, وزیر Pinarayi Vijayan گفت: با توجه به گزارش های رسانه ها.

جدا از اجرای عجیب و غریب-حتی سیستم برای وسایل نقلیه خصوصی امتیازی خواهد شد و نیز با توجه به وسایل نقلیه رانده شده توسط زنان رانندگان این گزارش گفت:.

قبل از اعلام گسترش مستند تا مارس 3, یک کارشناس کمیته تشکیل شده توسط کرالا دولت توصیه کرده بود تدریجی بلند کردن اجسام از مستند در دولت پس از 15 آوریل در شیوه ای مرحله به مرحله. توصیه های همچنین شامل یک فرد حتی طرح برای وسایل نقلیه خصوصی در جاده ها در طول هفته با جمعه بودن هیچ خودرو بعد همانطور که در گزارش قبلی.

کرالا دولت نیز به دنبال این مرکز مجوز به طبقه بندی دولت را در ولسوالی چهار منطقه بر اساس تعداد موارد گزارش شده در هر منطقه به کسانی که با حداکثر موارد در حال clubbed به منطقه.

اولین منطقه ادامه خواهد داد تا تحت مستند با محدودیت های سخت ممکن است تا 3. در حالی که جزئی تسهیلات خواهد بود با توجه به مناطق با حداقل تعداد موارد clubbed به منطقه سوم و چهارم این گزارش گفت:.

کرالا دولت برای اولین بار در کشور به گزارش یک مورد تایید شده از Covid-19 گزارش هفت مورد جدید (از یک روز قبل) در روز پنج شنبه طبق گزارش های قبلی.

از هفت مورد چهار نفر بودند از Kannur منطقه دو از کالیکوت و یکی از کسرگد. پنج نفر از هفت تایید بيمار شد و مردم با یک سفر تاریخچه خارج از کشور در حالی که دو نفر دیگر موارد انتقال محلی.

کرالا تا کنون گزارش شده 394 تایید موارد Covid-19 و 147 بیماران هنوز تحت درمان در بیمارستان های مختلف به عنوان در هر گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de