کرالا برای میزبانی جهانی در دیدار با تغییرات آب و هوایی اقیانوس سلامت

ClimFishCon سال 2020 سه روز کنفرانس بین المللی تاثیر تغییر آب و هوا در ‘هیدرولوژیکی چرخه اکوسیستم شیلات و امنیت غذایی’ آغاز خواهد شد در اینجا در تاریخ 12 فوریه در Le Meridian مرکز کنوانسیون.

بیش از 300 نمایندگانی از 12 کشور از جمله دانشمندان و محققان مدیران و سیاستگذاران دانشگاهیان و کارآفرینان خواهد عمدی در استراتژی برای: مقابله با تغییرات آب و اورژانس و تغییر چرخه هیدرولوژیکی; حفظ اقیانوس ها و دیگر آبزیان زیستی و ساخت یک دایره آبی و اقتصاد است. فیشر آبی کشاورزان و دانش آموزان و سایر ذینفعان نیز شرکت کنند.

کنفرانس سازماندهی شده است به طور مشترک توسط CUSAT دانشکده صنعتی شیلات و اداره شیلات کرالا.

“چه چیزی به ارمغان می آورد این کارشناس علمی جامعه و ذینفعان با هم است که نیاز به یک بحث متمرکز برای درک عمیق تر از تغییر آب و هوا تنوع زیستی تجزیه و همراه با خطرات ناشی از هر دو سنگین و باران شدید خشکسالی به عنوان دیده می شود در کشورهای گرمسیری از جمله هند است. این کنفرانس با موضوع تغییرات آب و هوایی موثر سازگاری برای یک آینده امن,”‘ گفت: B Madhusoodana Kurup سازماندهی رئیس ClimFishCon.

“جوامع و بخش های وابسته به کشاورزی; شیلات و آبزیان و انرژی و گردشگری هستند که بیشتر تحت تاثیر قرار. این کنفرانس را مطالعه آسیب پذیری و انعطاف پذیری از جوامع ساحلی و اجتماعی و در نظر گرفتن خطرات و تکامل علمی اقدامات مورد نیاز’ او گفت.

عمده کارگاه آموزشی با عنوان تاثیر تغییرات آب و هوا در ساحلی تالاب ها برگزار خواهد شد در فوریه 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>