کرالا درخواست لغو محاصره ورودی کامیون ها در مرز با کارناتاکا

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan نوشته شده به نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال مداخله خود را برای لغو محاصره تهلسری-Coorg بزرگراه دولت-30 توسط کارناتاکا ،

محاصره متوقف شده بین دولت و ترافیک از جمله کسانی که از سبزیجات و لوازم ضروری و در نتیجه شمع تا از حداقل 150 به طور کامل لادن کامیون مصرف ایالت کرالا.

عفونت برجها در کسرگد

آن را آموخته است که در کارناتاکا پلیس اجرا محاصره به عنوان یک اقدام پیشگیرانه به عنوان کسرگد منطقه در کرالا شاهد افزایش تعداد coronavirus موارد است. کسرگد سهام در مرز با کارناتاکا.

منطقه شاهد بی سابقه ای افزایش عفونت با 34 مورد گزارش در روز جمعه بالاترین برای یک روز و در عین حال در دولت عمدتا از مخاطبین اولیه از دو حامل ویروس که به خانه بازگشت از خارج از کشور.

 

رئیس جمهوری گفت: در این نامه که تهلسری-Coorg بزرگراه دولت-30 متصل کرالا با Coorg در کارناتاکا در Veerajpettah. مسیر تاسیسات برای جریان کالاهای ضروری به کرالا. “اگر این مسدود شده است وسایل نقلیه حامل کالاهای اساسی را به سفر در یک مسیر بسیار طولانی برای رسیدن به دولت ما است.”

تاسیسات به کرالا

با توجه به وضعیت ملی مستند این اضافه خواهد شد و حتی بیشتر به مشکلات مردم از کرالا. “شما با من موافق است که هیچ اقدام بازدارنده جنبش کالاهای ضروری باید آغاز شود در این لحظه از بحران” وزیر گفت.

او درخواست نخست وزیر برای دخالت فوری در این زمینه به طوری که جریان صاف از کالاهای ضروری رزومه به کرالا است که مبارزه با Covid-19 در جنگ-جای پا همراه با بقیه کشور است.

کرالا دبیر کل است که یاد گرفته اند تا موضوع را با او در کارناتاکا همتای روز جمعه خود و دومی وعده داده بود اقدام فوری برای روشن شدن محاصره در باریک بین دولت جاده ها است.

در کارناتاکا مقامات تا به حال گفته مستقر earthmovers به تخلیه سست زمین و تخته سنگ در جاده ها است.

بحرانی فاز می گوید سانتی متر

در ضمن Covid-19 وضعیت در کرالا بحرانی رسیده فاز نخست وزیر گفت: تعداد کل بیماران تحت نظر در بيمارستان در کسرگد به تنهایی دست زدن به 103.

روز نیز شاهد کرالا گزارش بیشترین تعداد Covid-19 موارد مثبت در 164 و تعداد کل افراد نگه داشته شود در زیر مشاهده عبور از 1 لاخ خوانده شده را علامت.

یکی دیگر از توسعه قابل توجه این بود که کل 14 مناطق در کشور را در حال حاضر اعلام شده است Covid-19-ضربه با کلم پیوستن به لیست در روز جمعه.

وزارت بهداشت مقامات این قلب را از این واقعیت است که وجود دارد هیچ نشانه ای از ترس در جامعه گسترش (مرحله 3 یا انتقال) در دولت است. “اما ما به خوبی می تواند در آستانه” رئیس جمهوری اشاره کرده بود در طول تعامل با رسانه ها افراد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>