کرالا ثبت هشت جدید کروناویروس موارد 13 بازیابی

کرالا گزارش هشت مورد جدید از Covid-19 عفونت در سه شنبه, سنبله اندکی از روند دو روز زمانی که دولت اضافه شده بود دو و سه به لیست.

وزیر بهداشت KK Shailaja گفت که از هشت چهار بودند از Kannur منطقه سه از کالیکوت; و یکی از کسرگد.

اینها همه به هم پیوسته منطقه در بخش شمالی از دولت و تا به حال شاهد هجوم افراد غیر مقیم ورود به خانه قبل از سفر ممنوعیت آمد به محل. و برخی از آنها تا به حال پرتاب اجباری قرنطینه هنجارهای را به باد بود و به راحتی مخلوط با برخی از آنها در حال آزمایش مثبت حتی در حال حاضر.

 

Shailaja بیشتر یا کمتر اثبات این گفته که از هشت جدید بیماران مبتلا به گزارش روز سه شنبه پنج را از سفر دبی و بقیه آلوده شدند از طریق محلی تماس بگیرید.

گمراهان کسرگد بیماران را به همراه داشت و باعث موج سوم از عفونت در دولت است.

موج عفونت

در اولین موج از عفونت های سه دانش آموزان پس از رسیدن از ووهان ، Covid-19 سر چشمه در چین تا به حال وارد کردن ویروس به دولت است.

در موج دوم یک خانواده پس از رسیدن از تحت تاثیر قرار ایتالیا تا به حال مسخره پزشکی غربالگری در CIAL فرودگاه کوچی و در ادامه به راه اندازی یک خوشه در Pathanamthitta که پس بیشتر شده است یا کمتر خنثی است.

و موج سوم راه اندازی شد تا توسط کسانی که در بازگشت از Tablighi Jamaat در Nizamuddin در دهلی نو.

بیشتر بیماران بهبود می یابند

در ضمن شنبه هم دیدم 13 نفر از بيماران تحت درمان در سراسر کشور دوره نقاهت بعد از عفونت حمل در یک روند است که در آن آنها را-شمارش تعداد زیادی از مردم از آلوده شدن در یک روز – که تا به حال لمس اوج 39 در مارس 28.

شش نفر از کسانی که دوره نقاهت در روز سه شنبه شده بودند از بدترین ضربه کسرگد; هر دو از Ernakulam و پلککد; و هر یک از کلم, Thrissur و Malappuram, Shailaja گفت.

به عنوان در تاریخ 173 بیماران تحت درمان در بیمارستان های سراسر کشور در حالی که 211 بيمار کاملا بهبود از عفونت است.

تعداد افراد تحت نظارت در بیشتر پایین آمده به 1,07,075. از این 1,06,511 تحت نظارت در خانه های خود و 564 جدا شده در بيمارستان.

روز نیز شاهد 81 نفر از افراد بستری به بیمارستان با علائم. تا کنون 16,235 نمونه از افراد با علائم فرستاده شده است برای آزمایش و نتایج حاصل از 15,488 نمونه گزارش شده منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de