کرالا سوابق 32 اخبار موارد یک مرگ

کرالا گزارش مرگ دوم از coronavirus عفونت پس از سالمند بیمار تحت درمان به صورت جدی شرایط اساسی, تصویب دور در دولت کالج پزشکی در تریواندروم سه شنبه شب ، پزشکی سرپرست گفت که 68 ساله بود در یک پشتیبانی برای پنج روز گذشته.

دولت تا به حال گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس در کوچی هنگامی که یکی دیگر از سالمند بیمار فوت در دولت کالج پزشکی Kalamassery, Ernakulam, در روز شنبه پس از قرار دادن در زندگی سیستم پشتیبانی برای ذات الریه شدید و سایر عوارض مربوط. این بیمار در حال سفر به کوچی از دبی.

هیچ سفر تاریخچه خارج از کشور

در مقابل پزشکان و وزارت بهداشت مقامات نمی دانم چگونه از بیمار در تریواندروم با هیچ سفر تاریخچه خارج از کشور قرارداد ویروس. او سوابق نمی تواند مسلم از او عود به کما پس از بستری به بیمارستان. بستگان او گفت: وزارت بهداشت مقامات که او با حضور در یک عروسی و یک تشییع جنازه بین مارس 5 و 23.

یک هشدار بوده و صدا را به کسانی که حاضر بودند در این موارد.

بیمار تا به حال ارائه شده Covid-19 علائم در مارس 13 و بستری شد به جداسازی بخش در مارس 23, با شرایط اساسی از افزایش فشار و تیروئید. اولین تست تشخیصی ثابت کرده منفی اما پس از آن آزمون در تاریخ 29 مارس تایید کرد که او آلوده شد. در بین او دچار ایست قلبی و جدی اختلال در کلیه ها.

ادامه دياليز بود که بر روی او پس از آن او قرار داده و در یک پشتیبانی برای پنج روز گذشته پزشکی سرپرست گفت.

بیشتر موارد گزارش شده

افزایشی 32 موارد مثبت این راکت ها در وزارت امور خارجه روز دوشنبه با در نظر گرفتن مجموع به 213 ارشد وزیر Pinarayi Vijayan گفت. از این 17 نفر سفر کرده بود از دبی و بقیه متعلق به خود اصلی تماس با ما.

کسرگد منطقه که پدید آمده است به عنوان جدید کانون عفونت است و برای اختصاص 17 از 32 عفونت در روز دوشنبه; همسایه Kannur گزارش 11 مورد و دو مورد و در هر Wayanad و ایدوککی.

تعداد کل افراد تحت نظر در دولت در حال 1,57,253 که 1,56,660 خانه قرنطینه در حالی که 623 هستند در انزوا بخش.

در مجموع 6,991 نمونه فرستاده شده است برای تست کردن که 6,031 باید ثابت منفی در دولت است. دولت پیشنهاد برای شروع سریع تست به زودی وزیر گفت.

بهبود معجزه آسا در کتیم

در میان اندوه از تلفات از ویروس افزایش به دو, دولت, دوشنبه نیز تحویل برخی از اخبار خوب با هشتاد ساله و غیر agenarian پدر و مادر و در معرض خطر نخست تماس از یک خانواده است که پس از بازگشت از ایتالیا مرخص شدن از دولت کالج پزشکی در کتیم.

این بیماران بسیار پیشرفته سن با بیماریهای همراه شد و در یک مرحله بحرانی میدوی را از طریق اقامت خود در بیمارستان. پزشکان به عنوان معجزه خود را پی در پی مراحل بهبود و قبل از اینکه پاک ویروس رایگان در روز دوشنبه.

ویروس حامل خانواده سه — 55 ساله خود را به 53 ساله و همسرم 26 ساله و پسر — تا به حال آلوده و شش نفر بود که در تماس نزدیک با آنها و دو همسایه است. این توانیر خانواده آمده بود از ایتالیا به کوچی از طریق دوحه در فوریه 29 در 19 روز تعطیلات.

آن را تا به حال گفته طفره رفت غربالگری در CIAL فرودگاه کوچی و رهبری مستقیم از صفحه اصلی به Pathanamthitta. همه آنها شده اند از بیمارستان مرخص شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>