کرالا پیشنهاد به سطح شیب دار بالا Covid تست سه برابر

اخیر سنبله در مثبت Covid-19 موارد در کرالا باعث شده است تا دولت به بررسی تست که آن را به پیشنهاد افزایش حداقل سه بار می گوید: Dr Fathahudeen, Dodol افسر Covid-19, Ernakulam, و معاون دولت کالج پزشکی بیمارستان Kalamassery.

دولت تا به حال انجام شده 1,92,059 آزمون که از روز شنبه به مراتب کمتر از سطح در کشورهای همسایه. این 3,452 مورد تأیید و 1,620 فعال هستند در حالی که 1,807 بهبود (52.35 درصد). به طور کلی میزان مرگ و میر در 0.67 درصد (23 مرگ و میر تا کنون) در حالی که آزمون در هر یک میلیون است در 5,468.

“این (تصمیم به سطح شیب دار تا تست) یک سیاست تصمیم در حال نهایی شدن است و دولت در حال پیش رفتن با آن. در واقع ما در حال افزایش تست اعداد هر روز دیگر; و ما را بالا خواهد برد و حتی آن را بیشتر به عنوان و هنگامی که موجه” او گفت BusinessLine.

یکی دیگر از جدید بالا

سخنان خود آمد در یک روز (روز سه شنبه) زمانی که تعداد موارد جدید شناسایی شده در کشور رسیده یکی دیگر از تک روز بالا از 141 به مناسبت پنجمین بار در صدای یورتمه رفتن اسب هنگامی که تعدادی از مرز 100-خوانده شده را علامت. به عنوان بسیاری از 60 نفر از بيماران تحت درمان بهبود همان روز.

دولت نیز شاهد 23rd, مرگ از عفونت در روز سه شنبه زمانی که کلم مبتنی بر Vasanthakumar که تا به حال به خانه بازگشت از دهلی نو به تازگی شکست در برابر ویروس. صحبت با خبرنگاران در تریواندروم وزیر Pinarayi Vijayan گفت: این توسعه جدی بود.

او همچنین ابراز نگرانی از افزایش بروز موارد که در آن منشاء نشده است شناخته شده است. به طور مشابه بدون علامت موارد اثبات مثبت در آزمون از جمله در تریواندروم نیز نشانه خوبی نیست, او گفت:. بخشی از مستند اعلام شده است در اینجا برای 10 روز آینده.

آنفلوانزا-انواع آزمایش می شود

Dr Fathahudeen گفت: از آنجا که تعداد زیادی از مردم از بازگشت به خانه هر دو از خارج از کشور و کشورهای دیگر در داخل کشور در حال افزایش است دولت دولت تصمیم گرفته است برای انجام آزمون در تمام افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. “ما بسیار مشتاق به افزایش تعداد تست های,” او اضافه شده است.

در مورد در دسترس بودن تشخیصی کیت به او گفت: آن همه بستگی به منابع از مرکز. دولت توسط خود را در حال توسعه از جمله تست کیت اما Sree Chitra Tirunal موسسه علوم پزشکی و فن آوری در Thirvananthapuram آن انجام شده است و آزمایشات در زمینه در حال پیشرفت هستند.

اپیدمیولوژیک کارشناسان بر این نظر است که تست ناکافی است در دولت با توجه به افزایش تعداد Covid-19 موارد به خصوص با ورود شهروندان خود را از خارج. نیاز ساعت است که به افزایش تست اعداد توسط 20-30 درصد از سطح فعلی آنها اظهار کرده اند.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *