کرالا تا حدی برطرف ماهیگیری محدودیت اجازه می دهد تا صنایع دستی کشور به سرمایه گذاری به دریا

کرالا دولت بخشی از لغو محدودیت در ماهیگیری با اجازه دادن به صنایع دستی کشور به سرمایه گذاری به دریا از مارس 4. اما محدودیت های فعلی را در جای خود برای Kasargod با توجه به افزایش تعداد Covid-19 نفر در این منطقه است.

دولت شیلات وزیر J Mercykutty اما گفت که trawlers و ماهیگیری با استفاده از gill شبکه و قایق سن ممنوع خواهد بود. ماهیگیران شده اند مجاز به فروش گرفتن خود را بدون رفتن را برای حراج باز. قیمت ماهی را در بندر مدیریت جوامع به رهبری مربوطه منطقه جمع آوری شده است.

شیلات بخش را توسعه داده است این نرم افزار برای فعال کردن بدون هیچ زحمتی رایگان فروش ماهی از طریق رزرو پیشرفته. وسایل نقلیه خواهد بود و اجازه ورود به بندر برای خرید ماهی بر اساس رزرو. ازدحام بیش از حد اجازه داده نخواهد شد در بنادر ماهیگیری و ماهی فرود مراکز.

برای کسانی که درگیر در کسب و کار کوچک بازار امتیاز خواهد بود کار می کرد و Matsyafed را در دسترس ماهی در این نقاط. اما مقدار ماهی مورد نیاز را رندانه به جامعه در پیشبرد. ماهی بازار خواهد تابع از ساعت 7 صبح تا 11 هستم تنها.

حمایت مالی به دنبال

در همین حال چارلز جورج, دولت, رئیس جمهور, کرالا Matsya Thozhilali Aikyavedi کرده و خواستار بسته مالی فوری برای ماهیگیری جامعه به عنوان بیش از هفت لاخ مردم به طور مستقیم توجه به این بخش است. به عنوان فیشر-عامیانه تصمیم گرفته است نه به سرمایه گذاری به دریا در طول مستند دوره او گفت: این یک بسته است که بیشترین تلاش قابل توجهی برای بحران زده بخش. اولیه مطالعات انجام شده توسط موسسه تحقیقات شیلات می گویند که coronavirus تا به حال عوارض آن را در این بخش در دولت تخمینی از دست دادن ₹2,000 کرور و این رقم را در رسیدن به ₹3,500 کرور آوریل 14, او اضافه شده است.

با توجه به کاهش, گرفتن, او گفت که این بخش در حال حاضر خواستار دولت به اعلام یک “ماهی قحطی بسته” با ارائه کمک هزینه ₹از 5000 در هر ماه به ماهیگیران خانواده. دولت را اعلام نکرده است هر گونه اقدامات در بودجه. ساردین گرفتن کاهش یافته و به حدود 77,000 تن در سال 2017 از 3.99 لاخ در سال 2012 و وضعیت حکم حمایت از ماهیگیران از مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im