دادگاه عالی کرالا ارسال شده برای روز سه شنبه پیش بینی وثیقه استفاده از Swapna Suresh متهم در چمدان دیپلماتیک قاچاق طلا مورد.

وکیل به نمایندگی از Swapna Suresh به دنبال ایجاد یک کپی از اطلاعات گزارش ثبت شده توسط آژانس تحقیقات ملی. دادگاه موکول مورد به عنوان آن نیاز گسترده شنوایی.

به نیا مخالفت با وثیقه نرم افزار ارسال که تحقیقات در مرحله مقدماتی و صدور قرار وثیقه برای متهم در این مرحله بهتر است. این سازمان با اشاره به این که سه متهم Swapna سندیپ و Sarith بودند درگیر در قاچاق طلا و درخواست دادگاه به کمک مالی پیش بینی وثیقه برای متهم در این نقطه از زمان.

Swapna ثبت کرده بود او را به قید وثیقه نرم افزار از طریق آنلاین است که در آن او شده است که او نه درگیر در قاچاق طلا. او تا به حال تنها مداخله برای دریافت چمدان از فرودگاه به عنوان در هر دستورالعمل از امارات متحده عربی کنسولگری.

آژانس تا به حال بنا به گزارش واصل شاه در مورد نیا ویژه دادگاه در روز جمعه. آن را آموخته است که نیا در حال برنامه ریزی به استناد UAPA (فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل) در برابر متهم کرده است. متهم خواهد بود رزرو تحت Sec 15,16,17 و 18 از UAPA که به اتهام جرائم مربوط به تروریسم و کمک به تروریست ها.

نیا پریما با یک اشاره کرد که سازمان راکت بین المللی با لینک پشت قاچاق طلا. آنها همچنین تأکید کرد که این پرونده مربوط به ملی و امنیت اقتصادی کشور است.

متهم است که هنوز هم در بزرگ هر چند مقامات گمرک دستگیر Sarith.

طلا قاچاق مورد snowballed به یک بحث سیاسی با احزاب مخالف خواستار استعفای کرالا وزیر Pinarayi Vijayan. احزاب مخالف گرفته اند تظاهرات در نقاط مختلف کشور افزایش تقاضا است.

در همین حال یکی دیگر حکم به دنبال درخواست ثبت نام از شاه در رابطه با طلا کلاهبرداری و Sprinklr, BevQ برنامه و e-mobility مسائل که در آن وزیر خود را اصل و دیگران را متهم به kingpins ذکر شده خواهد شد برای شنیدن در جولای 13 قبل از تقسیم نیمکت رئیس دادگستری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی